Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 8 » Вітання з черговим Святом української зброї, річницею Народного руху України за перебудову, організації Українських солдатських матерів.
17:37
Вітання з черговим Святом української зброї, річницею Народного руху України за перебудову, організації Українських солдатських матерів.
Спілка офіцерів України вітає весь український народ з нашим черговим Святом української зброї!
08 вересня 1514р. – Брацлавський і Луцький староста, Маршалок Волинський, Київський воєвода, Великий Гетьман литовський, український князь Костянтин Іванович Острозький на чолі свого 30–тисячного русько–литовського війська розгромив під Оршею (тепер територія Вітебської области, Білорусь) 80–тисячне військо московитів великого князя Московського Василія ІІІ. Війська під командуванням Острозького не просто розгромили армію супротивника–московитів, а, як зазначають хроністи, винищили її до ноги. Князь Острозький був першим українським полководцем, котрий став до бою з москвинами (московітами). На згадку про цю перемогу й досі у Кракові дзвонить на Різдво величезний дзвін, відлитий з російських гармат, здобутих 1514р. під Оршею – Свято української зброї.

08 вересня 1917р. — в Києві розпочав свою роботу (08–15.09.1917–за новим стилем, 21–28.09.1917р. –за старим) З’їзд народів Росії – представників народів і областей, які прагнуть до перебудови Росії на федеративних засадах (відомий ще як З’їзд поневолених народів Росії) з ініціативи Української Центральної Ради, який вимагав від Тимчасового уряду перетворити Російську імперію на федерацію вільних народів. У роботі з'їзду взяли участь 85 делегатів (українці, білоруси, молдавани, литовці, естонці, грузини, євреї, татари, поляки та ін. ). З'їзд висловився за федеративний устрій Росії. Він створив Раду народів, яку очолив М. Грушевський.


Спілка офіцерів України щиро вітає своїх побратимів з черговою річницею Установчого з’їзду Народного руху України за перебудову!
08–10 вересня 1989р. (п’ятниця – неділя) — Київ. Установчий з’їзд Народного руху України за перебудову(Рух). 1109 делегатів представляли близько 280 тис. членів. Головною метою діяльності Рух визначив "відновлення парламентським шляхом державної незалежності України, побудову демократичного й гуманного суспільства, в якому буде досягнуто справжнє народовладдя, добробут народу й умови для гідного життя людини, відродження та всебічний розвиток української нації, забезпечення національно–культурних потреб усіх етнічних груп республіки”. Головою Руху обрано Івана Драча. Організації НРУ існували в усіх областях України. На виборах до рад всіх ступенів НРУ виступив найбільш серйозною опозицією до Компартії України. Драч Іван Федорович – 067–9219392–вітав 2008–2010; 228–04–38; 235–00–80; 06.09.09р. відбулися святкування рухівцями 20–ї річниці РУХу в КПІ, вітала Прем’єр–міністр України Ю. Тимошенко, а 12.09.09–засновниками РУХу, нині не рухівцями в палаці «Україна»

Спілка офіцерів України щиро вітає братню старшу організацію з черговою річницеюУстановчого з’їзду організації Українських солдатських матерів!
08–09 вересня 1990р. (субота – неділя) — Запоріжжя. Установчий з’їзд організації Українських солдатських матерів.

З повагою,


Євген Лупаков, капітан І рангу – заступник голови СОУ.

: 916 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz