Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 2 » Генпрокуратура реагує на вимогу СОУ щодо недопущення рейдерських захоплень будинків офіцерів
19:07
Генпрокуратура реагує на вимогу СОУ щодо недопущення рейдерських захоплень будинків офіцерів
В матеріалі "Хто зупинить рейдерські захоплення будинків офіцерів Збройних Сил України? ...можливо самі офіцери? ..." ми подавали інформацію про те як 18 березня 2010 року Керуючись ст.. 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» та з метою захисту інтересів держави, прав військовослужбовців та членів їх сімей на відпочинок та дозвілля у гарнізонному будинку офіцерів та у відповідності до ст.. 35 Закону України «Про прокуратуру» було направлено лист Голови СОУ до Генпрокурора з вимогою негайно звернутися до суду щодо будинку офіцерів Житомирського гарнізону та перевірки законності відчуження будинків офіцерів у м. Одеса, Луцьк та інших обласних центрах України.

Генеральна прокуратура повідомила Спілці офіцерів України про те, що військовий прокурор Житомирського гарнізону звернувся до господарського суду Київської області про визнання договорів, які стосуються відчуження вказаного будинку офіцерів, недійсними. Також повідомляється про позитивні рішення відповідних судів по будинкам офіцерів у м. Луцьку і м. Рівному, де активну позицію щодо недопущення рейдерського захоплення будинків офіцерів займають військові прокуратури Центрального регіону та Рівненського гарнізону відповідно.

За повідомленням Генпрокуратури Будинок офіцерів м. Одеси сьогодні знаходиться у державній власності.: 782 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz