Офіційні сайти відомств
» 2010 » Січень » 20 » Віктор Ющенко: Українська національна ідея – це шанс для демократизації та європейської політики держави
20:09
Віктор Ющенко: Українська національна ідея – це шанс для демократизації та європейської політики держави
Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з групою української інтелігенції, яка представляє громадську організацію «Українська народна рада». Зокрема, у зустрічі взяли участь Іван Драч, Микола Жулинський, Дмитро Павличко, Євген Сверстюк, Микола Поровський, Василь Овсієнко, В’ячеслав Білоус.

На цій зустрічі Голова Спілки Офіцерів України В.Білоус вручив Президенту України В. Ющенку найвищу нагороду СОУ – «Хрест Заслуги» с позолотою за його особистий внесок в розбудову Української держави, відродження українських військових традицій.

Глава держави висловив переконання, що Українська народна рада є тією громадською організацію, яка може найчіткіше висловитися і вести подальшу роботу з національного відродження, демократизації та європейської політики. «Обставини, які ми маємо сьогодні...більше пов’язані з парламентськими виборами, що будуть невід’ємною частиною політичного процесу у найближчі місяці, і, безумовно, місцевими виборами. Це той майданчик, де треба багато донести з того, про що ми говорили під час проведення президентської виборчої кампанії», – закликав Віктор Ющенко.

Президент подякував учасникам зустрічі за спільну роботу під час виборів і чітку позицію, проявлену у цей політичний період.
«Ми донесли дуже багато того, що потрібно знати українській нації з точки зору національного вибору, європейського вибору, демократії», – сказав Глава держави. При цьому він заперечив, що за підсумками першого туру виборів «національна ідея отримала поразку».

Зі сторони Секретаріату Президента України у зустрічі взяли участь Глава Секретаріату Президента Віра Ульянченко, Перший заступник Глави Секретаріату Юрій Єхануров та заступник Глави Секретаріату Юрій Богуцький.

Спілка Офіцерів України.


: 860 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz