Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 8 » Віктор Ющенко проти закриття україномовної газети «Флот України»
19:21
Віктор Ющенко проти закриття україномовної газети «Флот України»

Президент Віктор Ющенко не допустить закриття у Криму україномовної газети «Флот України», яка видається українським Чорноморським флотом.

«Я не дозволю закрити цю газету», - сказав Віктор Ющенко на прес-конференції в Криму, де відбулися тактичні навчання Військово-Морських Сил ЗСУ.

Глава держави доручив сьогодні Командувачу ЗСУ і в.о. Міністра оборони категорично відхилити пропозицію Першого віце-прем’єр міністра щодо ліквідації цього видання.

Президент підкреслив, що за всіх обставин, які сьогодні є у Криму, зокрема, присутності Українського флоту, уряд мав би навпаки робити все для збільшення україномовних видань, у тому числі відомчих.

«Це зворотня політика, ніж та, яку проводить Президент країни, і якої потребують, переконаний, громадяни України, що проживають у Криму», - сказав Віктор Ющенко.
Він висловив переконання, що джерела фінансування газети «Флот України» будуть знайдені поза урядом.

Президент наголосив, що без утвердження в країні державної мови не буде безпосередньо і самої держави. «Паралель проста: той, хто працює проти мови, працюватиме в опозиції до політики Президента, в опозиції до свого народу», - переконаний Віктор Ющенко. За його словами, видання в Криму газети українською мовою є принциповим з точки зору демонстрації української присутності на цій території.

Секретаріат Президента України.: 904 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz