Офіційні сайти відомств
» 2012 » Січень » 17 » Війна Мирослава Симчича. ДНІ СЛАВИ УКРАЇНСЬКОЇ ЗБРОЇ (+ВІДЕО)
20:02
Війна Мирослава Симчича. ДНІ СЛАВИ УКРАЇНСЬКОЇ ЗБРОЇ (+ВІДЕО)
15 січня 1945р.(понеділок) — Відділи НКВС штурмували "бандерівську столицю” – містечко Космач. За 3 км від с.Рушір в бік Космача (Станіславська область, нині– Івано–Франківщина), відбувся нерівний бій, між повстанською сотнею Березівська під командуванням ройового Симчича (народився 05.01.23р.) та в декілька разів чисельнішими радянськими(московськими) окупаційними військами НКВС, які перед тим займалися депортацією кримських татар, чеченців, інгушів, закінчився повним розгромом НКВСівців. У ході бою загинув командир дивізії ВВ НКВС Герой Радянського Союзу полковник М.Дергачов – День Слави Української зброї.
17 січня 1983р. (понеділок) — в м.Оріхів Запорізької області відбувся суд над сотником УПА Мирославом Симчичем, колишнім членом ОУН. Підсудного звинуватили в націоналістичній пропаганді, це третє його засудження після того, як др.Мирослав надіслав листа Брєжнєву на 18 арк. про необхідність припинення кримінальних його переслідувань за патріотизм, цей лист надрукував журнал «Шпігель», тепер засудили по церковною статтею

Євген Лупаков, капітан І рангу, заступник голови СОУ.


Док фільм "Війна Мирослава Симчича"


: 518 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz