Офіційні сайти відомств




» 2010 » Жовтень » 18 » ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВЕЛИКИЙ ПАТРІОТ УКРАЇНИ, ЧЛЕН СОУ - ВІКТОР РОЄНКО.
20:35
ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВЕЛИКИЙ ПАТРІОТ УКРАЇНИ, ЧЛЕН СОУ - ВІКТОР РОЄНКО.
      СОУ з сумом сповіщає, що на 93 році життя відійшов у вічність великий патріот України, член СОУ - Віктор Роєнко.
      Уродженець Черкащини, все своє життя присвятив боротьбі за незалежність України, служінню Українській нації.
     Віктор Роєнко був один із засновників та керівників Союзу Бувших Українських Вояків у Канаді, делегатом першого з’їзду СОУ .
      Все своє свідоме життя, В. Роєнко присвятив невпинній праці на ниві національного визволення, що розгорталась на теренах України та в різних кінцях Канади. В останні роки свого життя, В. Роєнко працював у комбатанських організаціях для збереження честі українського воїна і продовжував нескінченне змагання за визволення Батьківщини – України. Свої думки та тривоги за долю України він описав у книзі «Україна або смерть» 1987 р., де показав, що для успішного завершення боротьби за незалежність України – головним є єдність української нації, жертовність її лідерів.
    Він вказував, що обов’язок кожного українського вояка: плекати кращі українські військові традиції і передавати наступному поколінню.
    Вірний син України був жертводавцем, допомагав у становленні українського війська. Щорічно приїздив до України, допомагав у становленні військового ліцею імені І. Богуна, виступав з доповідями перед військовослужбовцями Національної академії Збройних Сил України, Харківського військового університету, особисто допомагав в матеріальному становленні телерадіокомпанії «Бриз» у м. Севастополі, відродженню Свято-Михайлівського золото верхового собору у Києві та багато зробив інших корисних справ для України.
    СОУ високо відзначила працю В. Роєнка щодо відродження українського війська та нагородила вищою відзнакою СОУ«Хрестом заслуги» з позолотою.

    Світла пам'ять про побратима навічно залишиться в наших серцях.

    Нехай Господь пом’яне його у Царстві Своєму.

Провід СОУ.


: 933 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 2
0
2 Петро_ЛИСЕНКО   [Матеріал]
Сьогодні складається враження, що ми переживаємо завершення певного періоду (можливо епохи) в житті України і її Збройних сил. Відходять у вічність ті хто все своє життя присвятив боротьбі за відновлення Української державності і створення національних збройних сил. На зміну їм приходять інші. Нажаль тема віртуального Пантеону Слави СОУ досі не реалізована і концептуально не сформована. Можливо до 20 річниці СОУ ми її реалізуємо. І ім'я Віктора РОЄНКА буде внесено до нього.

Хай Господь упокоїть його душу.
Вічна йому пам'ять.


0
1 Cyclon   [Матеріал]
Не стало ще одного Великого Патріота нашої Батьківщини, члена СОУ. На жаль, ми часто помічаємо це лише тоді, коли їх вже немає з нами, кажемо добрі слова, котрі повинні були казати ще при житті.
Пропоную внести ім'я полковника Віктора Роєнка у віртуальний Пантеон Слави СОУ. Вічна йому пам'ять!
Давайте також прислухаємось до думки славного сина України, котру він висловив у книзі "Україна або смерть", у розділі "Офіцери - цвіт Української нації", видану у 1997 році. Це актуально напередодні 20-ї річниці з дня заснування СОУ. "Впевнений, що історія СОУ вже заслуговує на змістовне дослідження і окреме видання. Я назвав десятки імен, але слушно було б згадати сотні й тисячі будівничих армії і держави. І за підготовку таких матеріалів повинна була б узятися ціла група людей, адже ця праця дуже потрібна і важлива для майбутніх поколінь".
Петро Грицай


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."





ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:



НОВИНИ  © ВГО СОУ






Пошук

Календар

«  Жовтень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ




Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ






  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net




Використовуються технології uCoz