Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 17 » Відійшов у вічність голова братства ОУН-УПА Подільського краю "Лисоня", учасник Другої світової війни, вояка УПА Петро Касінчук
05:56
Відійшов у вічність голова братства ОУН-УПА Подільського краю "Лисоня", учасник Другої світової війни, вояка УПА Петро Касінчук
Члени Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України прийняли участь у прощанні з Петром Касінчуком та висловили співчуття рідним та близьким цього патріота України.
Петро Касінчук був легендою Подільського краю: Учасник акцій Руху, створення Спілки політв'язнів і репресованих у Тернополі. Член Тернопільського обласного проводу Конгресу Українських Націоналістів, голова Булави Всеукраїнського Братства ОУН-УПА імені Романа Шухевича-Тараса Чупринки, діяльний в інших громадських організаціях. Він усе своє свідоме життя відстоював українську національну ідею, часто ризикуючи власним життям – за Україну в 17 років у сутичці з підрозділом НКДБ Петра Касінчука заарештували і засудили на 15 років каторжних робіт. Тюремні грати, ув’язнення, переслідування – усе це періодично випадало на його долю, але не зламало його стійкого патріотизму і віри в незалежну Українську державу. Вихований на засадах християнської моралі й національної ідеї, Петро Касінчук змалку увібрав у свою душу любов до України і ненависть до її ворогів. За такими ж принципами виховав двох синів та доньку.

Прожите ним життя – героїчний подвиг на благо Батьківщини. Імена таких людей, як Петро Касінчук не стираються з історії, не забуваються в людських серцях. Час його, на превеликий жаль, скінчився. Але його ідеї і праця залишили незвичайний слід на українській землі. Вічна йому пам'ять !!!

: 509 | : захарченко | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz