Офіційні сайти відомств
» 2010 » Червень » 5 » СОУ взяла участь в засіданні Громадської ради при Міністерстві оборони України
23:17
СОУ взяла участь в засіданні Громадської ради при Міністерстві оборони України

 4 червня 2010 року у м. Києві відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві оборони України за участю Міністра Оборони України М. Б. Єжеля. В роботі Громадської ради взяли учать члени Спілки офіцерів України у складі: Голови СОУ полковника запасу В. Білоуса, члена СОУ кандидата технічних наук полковника запасу Г. Чепкого,  заступника голови СОУ - голови Секретаріату СОУ майора запасу С. Нередька. 

            Основним питанням порядку денного було обрання голови Громадської ради при Міністерстві оборони України.

Міністр Оборони України М.Б. Єжель, вперше за історію існування Громадської ради, запропонував членам ради   самостійно висунути кандидатуру на посаду голови, хоча за положенням про Громадську раду це право належить Міністрові оборони України. 

На альтернативній основі переважною більшістю голосів, головою Громадської ради обрано генерал-полковника запасу О.О.Стеценка. 

На засіданні Громадської ради виступив Голова СОУ. У своєму виступі полковник запасу В.Білоус акцентував увагу Міністра оборони України щодо забезпечення житлом військовослужбовців, та на виконання рішень ХХ з’їзду СОУ, передав пропозиції Спілки Офіцерів України стосовно удосконалення взаємодії СОУ та Міністерства оборони України, (текст пропозицій розміщено на сайті СОУ)

Прес служба СОУ


: 708 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz