Офіційні сайти відомств
» 2013 » Жовтень » 15 » Відбулося відкрите засідання виконавчого комітету Севастопольської організації Спілки офіцерів України.
21:46
Відбулося відкрите засідання виконавчого комітету Севастопольської організації Спілки офіцерів України.

10 жовтня 2013 року  у Севастопольському міському Будинку ветеранів відбулося відкрите засідання виконавчого комітету Севастопольської організації Спілки офіцерів України.

У роботі засідання прийняли участь: голова – полковник Василь КАСЮК, заступник голови – полковник Василь АТАМАНЧУК; члени виконавчого комітету: капітани 1 рангу Олексій  КІСЕЛЬОВ, Віктор ФІРЧУК, секретар виконавчого комітету старший мічман Анатолій КРАВЧЕНКО, прес-секретар Олег ГОЛУБЄВ, інші активні члени організації, зокрема старший мічман Михайло ГРИЦИК.


На початку зібрання, голова організації полковник Василь КАСЮК, розповів виконкому про результати роботи ІІІ-го Всеукраїнського форуму ветеранів України, який відбувся 1-2 жовтня 2013 року у м. Києві та на який його було делеговано від ВГО Спілки офіцерів України.


19699351576020105846

Також на засіданні обговорювалися важливі питання можливості фінансування організації з державного бюджету та бюжжету міста, про необхідність реєстрації районних осередків СОУ в м.Севастополі й конкретизації їх роботи на місцях.

По завершенню засідання, голова Севастопольської організації Спілки офіцерів України урочисто вручив ордени ВГО СОУ "Хрест за Заслуги”, нагородженим членам Севастопольської організації Спілки офіцерів України, з нагоди 22-ї річниці з Дня заснування організації: капітану 1 рангу Віктору ФІРЧУКУ, капітану 2 рангу Олегу ГОЛУБЄВУ, а також Дипломи СОУ: полковнику Василю АТАМАНЧУКУ, капітану 1 рангу Віктору ЗАДОЯНУ, старшому мічману медичної служби Анатолію КРАВЧЕНКО.


41098942944484837078

Також Головою Севастопольської організації Спілки офіцерів України було вручено членські посвідчення СОУ (нового зразка) новим членам організації: капітану 1 рангу Володимиру КОЗИРУ, капітану 1 рангу Костянтину КРАВЧУКУ, полковнику медичної служби Миколі ПИЛИПЕНКО та прихильниці СОУ Марині УТКОВІЙ.


Прес-служба Севастопольської організації
Спілки офіцерів України


http://sevsou.io.ua/


: 402 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz