Офіційні сайти відомств
» 2013 » Червень » 21 » Відбулось розширене засідання виконавчого комітету Севастопольської організації “Спілки офіцерів України” (фото)
19:44
Відбулось розширене засідання виконавчого комітету Севастопольської організації “Спілки офіцерів України” (фото)
20 червня відбулось розширене засідання виконавчого комітету Севастопольської організації "Спілки офіцерів України”. 
На початку засідання, заступник голови Севастопольської організації "Спілки офіцерів України” капітан 2 рангу Тимур БАРОТОВ виступив з повідомленням про стан роботи організації у травні-червні 2013 року та планування роботи на липень 2013 року. 
Делегат від Севастопольської організації Спілки офіцерів України кандидат історичних наук, доцент Академії ВМС імені П.С. Нахімова капітан 1 рангу Андрій ЛУБЕНЕЦЬ, який в травні поточного року побував з робочим візитом у м. Коломиї та прийняв участь у літературно-мистецькому фестивалі "Золоті зерна одного колосу”, повідомив присутніх про деталі триденної робочої поїздки, зокрема про спільну участь в урочистих заходах фестивалю, виступи у мас-медіа, культурну програму відпочинку тощо. Запросив всіх присутніх наступного року також прийняти участь в цих заходах, які стануть вже традиційними, з метою подальшого зміцнення співпраці із Карпатським краєм у напрямку військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді. 
Наприкінці доповіді, Андрій ЛУБЕНЕЦЬ від імені організаторів фестивалю вручив голові організації полковнику Василю КАСЮКУ "ПОДЯКУ” за всебічну підтримку літературно – мистецького фестивалю «Золоті зерна одного колоса». 
Заступник голови організації полковник Василь АТАМАНЧУК повідомив виконком про результати поїздки робочої групи Севастопольської організації "Спілки офіцерів України” у складі української делегації військових паломників до міста Люрд (Республіка Франція). Всі присутні мали можливість ознайомитися із фотографіями паломництва. 

 

 

 

 

20 червня 2013 року 

Прес-служба Севастопольської організації 
Спілки офіцерів України 

Фото Олега ГОЛУБЄВА.


: 437 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz