Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 21 » Відбулася звітно-виборча конференція Львівської обласної організації Спілки офіцерів України
19:26
Відбулася звітно-виборча конференція Львівської обласної організації Спілки офіцерів України
У неділю, 21 березня 2010 р., обрано нового голову Львівської обласної організації Спілки офіцерів України і новий склад виконкому.

На зміну полковникові Романові Саляку, який одночасно є начальником Львівського військового ліцею ім. Героїв Крут, на посаду голови ЛОО СОУ обрану майора Володимира Тимчука.

Нове керівництво львівської СОУ прагнутиме активізувати співпрацю з військовими частинами Львівщини, органами обласної та місцевої влади з питань вирішення передбачених чинним законодавством запитів військовослужбовців, однак упущених у питаннях реалізації державної політики.

На конференції ухвалено низку звернень до громадських організації, державних органів влади стосовно військово-патріотичного виховання молоді, сумнівних намірів позбавити громадськість Львова доступу до Будинку офіцерів шляхом його продажу, пропозиції щодо співпраці з Львівськими ОДА та облрадою у військових питаннях та інші.

На 12 квітня 2010 року ЛОО СОУ запланувала проведення круглого столу з залученням представників громадських організації, обласних і місцевих органів влади, політичних сил Львівщини з питань сучасного стану Збройних Сил України та інших військових формувань, ставлення влади до забезпечення національної та воєнної безпеки держави та інших "військових питань".

Пропозиції щодо участі та тематики доповіді можливих зацікавлених учасників прохання надсилати на адресу soulviv@i.ua

Довідково:

Володимир Тимчук, офіцер Збройних Сил України, майор, кандидат технічних наук, проходить військову службу в Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.
Освіту здобув в Житомирському військовому інституті радіоелектроніки ім. С. Корольова та Київському національному лінгвістичному університеті. Закінчив ад'юнктуру Національного науково-дослідного центру обронних технологій і воєнної безпеки України.

За інформацією ЛОО СОУ


: 937 | : PORTAL_SOU | : 4.5/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz