Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 9 » Віце-адмірал Кожин: Росія повинна платити за ЧФ РФ близько 10 млрд. доларів в рік
18:59
Віце-адмірал Кожин: Росія повинна платити за ЧФ РФ близько 10 млрд. доларів в рік
Чорноморський флот РФ загрожує національній безпеці України, - про це, як повідомляє кореспондент "ФЛОТ-2017", заявив екс-командувач ВМС України віце-адмірал Борис Кожин під час круглого столу на тему «Проблеми базування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні: український погляд».

На думку адмірала, ця загроза витікає з безлічі причин, серед яких – відсутність нормальної договірної бази, яка регламентувала б всі нюанси знаходження російського флоту в Україні, орендну плату і перелік використовуваних об'єктів, що належать Україні, діяльність розвідки ЧФ РФ, підрозділів ФСБ і наявність російських диверсійно-розвідувальних груп в Криму; відсутність контролю за переміщеннями ЧФ РФ по українській території та інформації про озброєння, що є у флоту, і боєприпаси.

«Бачачи і аналізуючи все це, ми робимо однозначний висновок, що ЧФ РФ в Україні загрожує національній безпеці нашої країни», - сказав Борис Кожин. При цьому, відзначив адмірал, до цих пір не існує плану-графіка виведення ЧФ РФ з території України після 2017 року, що не дозволяє гарантувати, що Росія виведе його у встановлені терміни.

На думку екс-командувача ВМС України, Київ повинен створити єдиний координаційний центр за участю всіх українських силових й інших структур, які узяли б на контроль всі можливі погрози, що йдуть від ЧФ РФ. Окрім цього, Борис Кожин запропонував Верховній Раді України скласти план виведення ЧФ РФ і контролювати його здійснення; заборонити в Криму всі громадські організації, партії і рухи, які сіють ворожнечу на етнічному грунті і проводять антиукраїнську політику; провести інвентаризацію всіх об'єктів, використовуваних ЧФ РФ в Криму, і встановити орендну плату за них для Росії, виходячи з прийнятих в світі розцінок.

Відносно останнього пункту Борис Кожин вказав, що загальна сума оренди, враховуючи землі, використовувані ЧФ РФ, об'єкти і майно, повинна скласти близько 10 млрд. доларів в рік (2,5 млрд. за оренду землі, 4 млрд. - за використання об'єктів інфраструктури і об'єктів гідрографії, 3,5 млрд. - за використання техніки і устаткування).
: 961 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz