Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 28 » Ветерани УПА та Радянської армії провели акцію примирення на Львівщині
15:56
Ветерани УПА та Радянської армії провели акцію примирення на Львівщині


27 жовтня у селі Сянки Турківського району Львівської області пройшла зустріч ветеранів УПА та Радянської армії, присвячена 65-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Під час зустрічі ветерани в знак примирення потиснули одне одному руки, і виступили за визнання всіх, хто боровся проти фашизму. У межах події ветерани спільно поклали квіти до пам’ятника "Воїнам Радянської армії, які загинули в боях Великої Вітчизняної війни".

"Метою цієї акції є примирення ветеранів різних армій, які під різними прапорами воювали проти одного ворога – німецького фашизму. На зустріч прибуло 7 ветеранів із Західної та Східної України", – зазначив лідер ВМГО "Студентське братство" Олег Яценко.

За його словами, більше учасників не змогли приїхати за станом здоров’я та через поважний вік.

Як інформує кореспондент ZAXID.NET , ветерани наголосили на тому, що УПА досі не визнано воюючою стороною у ІІ Світовій війні. Прикладом дискримінації ветеранів ОУН-УПА в Україні є довідка, котру отримали від української місцевої адміністрації вже у двохтисячних pоках учасники підпілля ОУН-УПА Зінаїда Максимчук. У довідці стверджується, що вона та усі її родичі, за даними місцевої
господарської книги, числяться в "банді", їх досі не реабілітовано.


"Я вважаю, що УПА – це перш за все волиняни. Це теж партизани, які боролися за Незалежність України, а ми – за весь союз. І французи, і іспанці, де теж була громадянська війна, і поляки, і німці
вже примирились, а в нас продовжується скандал. Проти УПА виступають зараз ті, хто стріляв у вояків УПА ще під час війни. Вони не хочуть зараз відповідати за свої дії, і через це упівців називають ворогами та союзниками Гітлера", – зазначив колишній партизан Радянської армії, який приїхав на зустріч із Житомирської області, Володимир Плотницький.


"Ми в цей час не повинні між собою воювати. Ми повинні бути єдині, аби захищати незалежну Україну, а ті хто зараз живе в Україні, але не визнає визвольний рух, повинні або змінити свою думку, або покинути Україну", – зазначив голова братства ветеранів ОУП-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура Василь Кушнір.

УІС: 764 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz