Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 15 » В Тернополі почато безстрокову акцію "кайдани порвіте".
19:50
В Тернополі почато безстрокову акцію "кайдани порвіте".
      15 березня 2010 року в Тернополі біля памятника Тараса Шевченку, що поблизу драматичного театру його ж іменем, зібралися активісти для благословіння на початок безстрокової акції "кайдани порвіте". Від пам’ятника Шевченку учасники пікету перейшли під стіни Тернопільської облдержадміністрації, де озвучили свої вимоги:1. Негайний розпуск Верховної Ради України і проведення позачергових парламентських виборів.

2. Відставка неоокупаційного уряду Азарова.

3. Реформа виборчого законодавства.

4. Проведення виборів органів місцевого самоврядування у відповідності до Конституції України.

5. Вивід Чорноморського флоту Російської Федерації з території України.

6. Проведення позачергових сесій місцевих рад Тернопільщини задля оцінки антиконституційного перевороту у Верховній Раді Україні.

      Події, пов’язані з формуванням нової коаліції в парламенті, яка вже отримала назву «СтаРе» («Стабільність і Реформи»), та призначенням нового складу Кабінету Міністрів України, організатори пікету вважають антиконституційним переворотом. Вони закликають до 15 квітня розпустити Верховну Раду, призначивши дату позачергових парламентських і чергових місцевих виборів, заради демократичного розв’язання суспільно-політичного протистояння в Україні.
      Як зазначив один з організаторів акції, лідер «Української справи» Олег Вітвіцький: «Акція «Кайдани порвіте» - безстрокова, вона триватиме до виконання владою усіх вимог пікетувальників.»
      Учасники пікету проанонсували свої найближчі плани. А це – підтримка всеукраїнського руху «Табачник - геть», а, також, проведення 18 березня у 18.00 на Театральному майдані міста Тернополя студентської акції опору. Вони вважають, що у відповідальний для держави час українська молодь має стати авангардом боротьби за національні інтереси та демократичні права.

Тернопільська ОО СОУ

Олександр ВАРАКУТА


: 711 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz