Офіційні сайти відомств
» 2013 » Липень » 23 » В Міносвіти вважають, що на "Захист Вітчизни" необовязково виділяти більше години на тиждень. Відповідь на звернення Житомирської СОУ.
15:44
В Міносвіти вважають, що на "Захист Вітчизни" необовязково виділяти більше години на тиждень. Відповідь на звернення Житомирської СОУ.

Голова Житомирської організації СОУ отримав відповідь на своє звернення до Верховного головнокомандувача Збройними силами Президента України ЯНУКОВИЧА Віктора Федоровича. У якому він просив "надати вказівки Кабінету Міністрів України, Міністру освіти і науки України щодо збільшення навчальних годин для вивчення навчального предмету «Захист Вітчизни» не менш 2 годин на тиждень для учнів-юнаків 10 - 11 класів".

Зокрема у відповіді, що підписана начальником відділу Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, підтверджується згода чиновників з тим, що на вивчення предмета "Захист Вітчизни" необовязково виділяти більше 1 (однієї) години навчального часу на тиждень.

Захист Вітчизни

За повідомленням Житомирської обласної організації СОУ.
ВГО СОУ


: 477 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz