Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 11 » В Києві презентували ювілейну монету та збірку коміксів, присвячених Степанові Бандері
21:18
В Києві презентували ювілейну монету та збірку коміксів, присвячених Степанові Бандері
11 вересня, в п’ятницю, в Києві відбулася презентація ювілейної монети, випущеної з нагоди 100-річного ювілею Провідника Організації Українських Націоналістів (революційної) Степана Бандери, а також збірки дитячих коміксів, присвячених Голові ОУН, підготовлених Спілкою Української Молоді в Україні за сприяння Української Інформаційної Служби.

В презентації взяли участь директор компанії-виробника монети «Експрес Кур’єр корпорейшн» Максим Габер, перший заступник голови СУМ в Україні Неля Лавріненко та керівник Української Інформаційної Служби Андрій Левус.

Директор «Експрес Кур’єр корпорейшн» Максим Габер розповів, що виготовлена з незільбергу монета, діаметром - 30мм, товщиною – 3мм, випущена в липні 2009 р. тиражем 500 штук, є свого роду унікальною, адже окрім «Експрес Кур’єру» подібних речей в Україні поки що не випускала жодна фірма. «Ми вже маємо досвід виготовлення ювілейних монет, присвячених Помаранчевій революції, 15-річчю Незалежності України, а також декільком державним діячам, зокрема й Віктору Ющенку, тепер от з’явилася монета, присвячена Бандері», - повідомив М. Габер.

«Ми завжди виховували своє молоде членство на прикладі таких постатей як Бандера. Для нас важливо, щоб і та молодь, яка не має стосунку до патріотичних громадських організацій, все одно сприймала Бандеру як героя, як борця за волю України, а не як «колаборанта» і «зрадника». Тому ми започаткували практику випуску коміксів, в яких у доступній для дитини формі пояснюємо, за що і як боролися наші славні попередники. Це вже третя збірка, присвячена Бандері, але вона доповнена унікальними фотоматеріалами, спогадами доньки Провідника ОУН Наталії та його біографічними даними», - наголосила заступник голови СУМ в Україні Неля Лавріненко.

«100-річчя з дня народження лідера ОУН(р) – це знакова дата для нашого суспільства, яка спонукає нас переосмислити роль Бандери для України. Настав час раз і назавжди позбавитися тих негативних штампів, які на нього «ставила» радянська, а зараз – російська пропаганда. Зараз, коли проти України ведеться підривна діяльність з боку Кремля, ім’я Бандери має знову стати символом спротиву і непокори різного роду імперіалістам», - підкреслив керівник УІС Андрій Левус.

Українська Інформаційна Служба


: 987 | : Петро_ЛИСЕНКО | : Степан Бандера | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz