Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 28 » УВО - УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР
21:08
УВО - УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР
Українців-патріотів, що добре пишуть в Інтернеті поки що більше ніж тих, які розуміються на інтернет-технологіях. Тому сьогодні в громадському секторі УАНЕТу самостійно ("стихійно" тут не підходить , бо процес свідомий) формуються осередки з числа небайдужих українських патріотів, які організовують цілеспрямовану технічну протидію проплаченим українофобам в Інтернеті (останні просто звикли відчувати певну безкарність). Подібні дії мають певний результат. Наші хакери зламали сайт відомого євроазійського союзу і  14 жовтня виставили на ньому інформаційне повідомлення "вітаємо з днем УПА”. Той сайт терміново було закрито на технічне обслуговування (це непаганий результат). Також на одному з відомих світових сайтів по розповсюдженню відео вже створено УВО - УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР (абревіатура невипадково нагадує історичні події минулого). На ньому по-українські делікатно, непорушуючи принципів і зобов'язань користувачів сайту ведеться постійна кропітка діяльність щодо виявлення, блокування, закриття і видалення антиукраїнських матеріалів та акаунтів. Традиційно ця мережа протидії організована таким чином, що її практично неможливо всю вичислити. Це завдяки врахованому історичному досвіду УПА, досвіду українських хакерів-патріотів та досвіду патріотів-хакерів інших держав(країни східної Європи, Балтії, Грузія), які вважають за необхідне поділитися своїм досвідом. Останні визнають, що українці діють більш зкоординовано, а саме головне - дуже ефективно у порівнянні з ними.

За інформацією джерела наближеного до УВО

Петро ЛИСЕНКО

Даєш україномовний ЮТУБ !

: 1620 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 4.2/8
: 9
9 Леся  
0
потрібна інформаційна база для самоосвіти патріотів. Ми мусимо працювати в групах українофобів, бо туди заходять звичайні люди, яким треба давати правдиву інфу. Маємо на бік України повернути зазомбований Схід, Південь!

8 Slav  
0
Ви не маєте права брати собі абвіатуру УВО -- організації, котра колись дуже ефективно діяла невіртуально. Скажемо, якщо б УВО (Українська Військова Організація ) діяла у наш час, жидачник вже давно лежав би на цвинтарі. Тому правильно буде якщо назва буде ВОУ, ВУО, або ще якось інакше.

7 Volia  
0
Вельми шановні друзі про «Український Віртуальний Опір» багато пишуть . І є бажаючі приєднатися до нього , якщо бажаєте пишіть сюди aleksavil@i.ua дякую!!!
Слава Україні !!!!

6 KWATRIJ  
0
Прийміть і мене у свої лави...Що потрібно робити?

5 Петро_ЛИСЕНКО  
0
Починайте протидіяти українофобським проявам в інтернеті і вас УВО знайде. Не зупиняйтеся. Будьте невтомними і впевненими. Слава Україні! Героям слава !

4 Евген  
0
Долучаюсь до УВО! Було б не погано знайти осередок цього руху, навіть якщо він не формальнй!

3 Ігор  
0
Так тримати хлопці!!! Покажемо, що ми браття козацького роду!!!

2 Дмитро  
0
Дієва, організована сила патріотів поступово очищатиме мережу від українофобів.

1 Роман  
0
Приємна новина. Обридли випади українофобів у бік України.
Дякую, друзі. УВО - вперед! Слава Україні!!
Усі долучаємось до УВО!


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz