Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 19 » Урочисте засідання Івано-Франківської ОО СОУ стало логічним продовженням заходів, що розпочалися наприкінці липня в м. Києві.
16:00
Урочисте засідання Івано-Франківської ОО СОУ стало логічним продовженням заходів, що розпочалися наприкінці липня в м. Києві.
18 серпня 2011 року в залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулося урочисте засідання обласної організації СОУ, яке було логічним продовженням урочистих заходів, що розпочалися наприкінці липня в м. Києві.
На урочисте засідання прибули делегації від усіх районів та міст області загальною чисельністю понад 150 чоловік.
До учасників урочистого зібрання була доведена вітальна телеграма голови Спілки офіцерів України, народного депутата України ІІ скликання Білоуса В’ячеслава Олександровича.
З доповіддю «20 років невтомної діяльності обласної СОУ на сторожі інтересів народу України» виступив голова обласної організації Іван Лазор. Урочисте засідання привітали голова обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів війни та праці Сав’юк Василь Микитович, голова Івано-Франківської Крайової Управи Братства УПА Карпатського краю Фотій Миколайович Володимирський, отаман обласного козацького товариства Українського козацтва «Галицька Січ» Шумега Володимир Петрович.
Ювілейні заходи висвітлювались на телеканалах обласного телебачення «Галичина», «3 студія», обласного радіо та обласної газети «Галичина», обласної газети «Просвіта».
Кульмінаційним моментом ювілейного урочистого засідання було вручення ювілейної медалі «20 років Спілки офіцерів України» кращих офіцерів області, загальною чисельністю 99 чоловік. В числі нагороджених ювілейною медаллю «20 років Спілки офіцерів України» : голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Васильович Вишиванюк, голова обласної ради Сич Олександр Максимович, голови районних міських організацій СОУ.
Особливі слова подяки та вдячності звучали на адресу першого голови обласної організації СОУ Мерінчика Івана Миколайовича, який особисто доклав багато зусиль до створення нашої організації.
У зв’язку із станом здоров’я Максим’юка Андрія Васильовича – другого голови обласної СОУ, група офіцерів на чолі із діючим головою обласної СОУ Лазором Іваном Максимовичем відвідала Андрія Васильовича вдома, який схвально і радісно зустрів її, із вдячністю висловився на знак уваги до нього.
Учасники засідання ухвалили рішення щодо видання обласного збірника СОУ «ХХ років на захисті національних інтересів України».

Світлини про хід урочистостей.Гук І.Й.
, заступник голови Івано-Франківської ОО СОУ, прес-секретар організації, полковник.

: 567 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz