Офіційні сайти відомств
» 2011 » Жовтень » 14 » УКРАЇНСЬКІ РАДІОАМАТОРСЬКІ ДНІ АКТИВНОСТІ З НАГОДИ 20-РІЧЧЯ СОУ І ЗС УКРАЇНИ розпочато сьогодні у Свято Покрова Пресвятої Богородиці
11:41
УКРАЇНСЬКІ РАДІОАМАТОРСЬКІ ДНІ АКТИВНОСТІ З НАГОДИ 20-РІЧЧЯ СОУ І ЗС УКРАЇНИ розпочато сьогодні у Свято Покрова Пресвятої Богородиці
У РІК 20-РІЧЧЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ІНІЦІЙОВАНО РАДІОАМАТОРСЬКІ ДНІ АКТИВНОСТІ, ЯКІ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ У ДНІ СВЯТА ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ І СВЯТА УКРАЇНСЬКОЇ ЗБРОЇ 14-16 ЖОВТНЯ 2011 РОКУ.
З приводу цього в Інтернеті поширено повідомлення наступного змісту:

Цьогоріч відзначає своє 20-річчя Спілка офіцерів України – громадська військово-патріотична організація, заснована офіцерами-патріотами на І з'їзді СОУ, який відбувся 27-28 липня 1991 року. Народжена разом з українською незалежністю, СОУ з перших днів свого існування активно включилася у боротьбу за суверенітет України, безпосередньо спричинилася до створення Збройних Сил України, розробки законодавчої бази їх існування.

З нагоди 20-ї річниці відбудуться радіаматорські дні активноті, які розпочато на Свято Покрова Пресвятої Богородиці, з 00:00 за Києвом 14 жовтня 2011 року, і продовжуватимуться до 24:00 за Києвом неділі 16 жовтня 2011року.

До участі запрошуються усі радіаматори, які склали Присягу на вірність Народу України.

Зараховуються усі QSO, проведені з нагоди 20-ти річчя СОУ.

Учасники днів активності будуть відзначені спеціальними дипломами "Спілка офіцерів України - ХХ років на захисті Держави". Найактивніші учасники будуть відзначені спеціальними грамотами СОУ "За сприяння Збройним силам України".

Координатор акції - Петро Грицай (US1REO)
Менеджер - Ігор Сокорчук (UR3LCM)


Заявки про участь у днях активності надсилайте у вигляді витягу з апаратного журналу на адресу менеджера: ur3lcm@ukr.net.

Засвідчувати зв'язки QSL-картками непотрібно.

Долучайтеся! Зустрінемося у етері!

--
GL es 73 de Ihor UR3LCM

Peter, US1REO
E-mail: us1reo@ukr.net


http://www.uarl.com.ua/

Портал українських офіцерів.

: 573 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz