Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 16 » Українська Інформаційна Служба проведе показ фільму «НКВД - ГЕСТАПО: БРАТИ ПО КРОВІ»
11:38
Українська Інформаційна Служба проведе показ фільму «НКВД - ГЕСТАПО: БРАТИ ПО КРОВІ»
18 вересня, в п’ятницю, о 19:00, в Центрі національного відродження (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9) відбудеться показ документального фільму білоруського режисера Володимира Самойлова «НКВД-Гестапо: брати по крові», випущеного білоруським каналом
«БелСат», який надав УІС офіційний дозвіл на його демонстрацію в Україні.


Показ фільму проводиться з нагоди 70-х роковин окупації західноукраїнських земель Радянським Союзом, що розпочалася 17 вересня 1939 року

Сюжет фільму ґрунтується на реальних історичних документах, що свідчать про співпрацю НКВД і Гестапо в різних сферах – зокрема щодо обміну в’язнями. СРСР відправляв у Німеччину антифашистів та євреїв, які там підлягали знищенню. Взамін нацисти видавали Москві людей, котрі до цього емігрували в Німеччину і виступали проти Радянського Союзу. Вражає подібність методів Гестапо і НКВД у боротьбі з інакомислячими та фактична тотожність ідеологій нацизму і комунізму.

Ця кінострічка, випущена у 2009 році, в Україні для широкого загалу демонструється вперше. Тривалість фільму – 31 хвилина.

По закінченні показу журналісти матимуть змогу поспілкуватися із керівником Центру досліджень документів визвольного руху Галузевого державного архіву СБУ, кандидатом історичних наукОлександром Іщуком та керівником Української Інформаційної Служби Андрієм Левусом щодо актуальності тематики фільму в наш час та історичних аналогій між 30-ми роками ХХ ст. і нинішнім часом.

Українська Інформаційна Служба


: 884 | : Петро_ЛИСЕНКО | : НКВД - ГЕСТАПО: БРАТИ ПО КРОВІ | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz