Офіційні сайти відомств
» 2009 » Листопад » 24 » Українофоб Марков за Тігіпка
10:13
Українофоб Марков за Тігіпка
У четвер 19 листопада партконференція всеукраїнської партії «Родіна» прийняла рішення про підтримку Сергія Тігіпка на президентських виборах .

Лідер партії Ігор Марков зазначив, що партія "Родіна" є новою політичною силою, альтернативної і «помаранчевим», і «біло-блакитним» часів майданного протистояння. А Сергій Тігіпко на думку Маркова відповідно є новим політичним лідером .

Співробітництво «Родіни» з Тигипком будуватиметься з урахуванням загальних програмних тез. Насамперед, йдеться про розширення економічної самостійності регіонів, антифашизм й відмову від «помаранчевої» гуманітарної політики, надання російській мові особливого статусу і зміну курсу в бік економічної кооперації з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Оскільки програма Тигипка на думку Маркова передбачає всі ці цілі, то на цих засадах «Родіна» і погодилася підтримати Сергія Тігіпка.

Нагадаємо що довірена особа Тимошенко , колишній Президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю журналу „Фокус” заявив що Сергій Тігіпко, в разі перемоги Тимошенко на виборах Президента може стати прем’єр-міністром . Врешті сама назва партія „Родіна” перекладається українською як партія „Батьківщина”. Сам Марков вже надавав послуги уряду Тимошенко, каналізуючи „ у потрібному напрямку” протести водіїв-далекобійників та торгівців одеських ринків.

Сам Марков ще зовсім недавно ховався від українських правоохоронних органів через справу про звіряче побиття у 2007 році демонстрантів Одесі ( переважно представників українських національних та демократичних організацій). Зараз він знову появився в Одесі , але міліція та прокуратура ним вже чомусь не цікавиться.

УІС

: 838 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz