Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 29 » "Українець! А ти теж святкуєш свята своїх московських комуно-окупантів?" - Є ТАКЕ ПИТАННЯ.
13:12
"Українець! А ти теж святкуєш свята своїх московських комуно-окупантів?" - Є ТАКЕ ПИТАННЯ.
Зі здобуттям Незалежності в Україні, в ознаменування створення на жаль не нових, як це зробили більшість розумних керівників та керівних органів новостворених незалежних держав колишньої радянської "імперії зла", а на базі одного з підрозділів колишнього карального органу, дякувати Богу, спочилого СРСР – КДБ, структури Західного прикордонного округу 04 листопада 1991р. Українських прикордонних військ, Указом Президента України Л.Кравчука від 25 травня 1992 року № 308 встановлено професійне свято – День прикордонника, в якому дата святкування була визначена 04 листопада – день їх перейменування, хоть щось своє не окупаційне, та хохли - "гомосовєтікуси" обрали такого ж "гомосовєтікуса" Л.Кучму, який, як і в Білорусі та Киргизстані, і лише!, почав повертати мізки українцям знову в бік московських загарбників, а тому вже своїм указом № 431 від 21.05.2003 року наказав повернути "пєльмєні в зад", тобто – святкувати в Незалежній Україні свята радянських загарбників серед яких і день прикордонника, який наказано відзначати щорічно 28 травня.

А чому 28 травня?

Виявляється 28 травня 1918р. головний кат українського народу В.І.Ленін підписав декрет про створення прикордонної охорони в РРФСР. Першим був створений Північно–Західний прикордонний округ. У Росії цей день, починаючи з 1919 р., відзначається як День прикордонника. Так це ж в СРСР і Росії, а Україна не Росія, стверджував той же Кучма… Там і свої свята святкують по своєму: Зокрема якраз в День радянського прикордонника - 28 травня 1987р. о 18.45 за московським часом на Красну площу біля собору Василія Блаженного в центрі Москви сів літак "Сессна–173П" з 19–літнім льотчиком-любителем громадянином ФРН Матіасом Рустом, котрий безперешкодно перетнув кордон "залізного занавєсу" і залетів на територію СРСР з Фінляндії непоміченим подолавши усі його захистні рубежі. Згодом пілот отримав 4 роки ув'язнення, а Міністр оборони Сергій Соколов і начальник протиповітряної оборони СРСР та сотні менших військових чиновників, більшість невинних, були звільнені зі своїх посад.

Цікаво, що таке свято святкують ще і в Вірменії - День прикордонника відзначається 26 квітня, в Казахстані - 18 травня, в Молдові - 10 червня.

А ми не казахи, не вірмени і навіть не молдовани!

Українець!
А ти теж святкуєш свята своїх московських комуно-окупантів?

З повагою, колишній яничар, а нині - капітан 1 рангу ВМС ЗСУ у відставці Є.Лупаков
28.05.12

: 700 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz