Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 18 » Україна сьогодні попала в дуже важку геополітичну ситуацію – О.Палій
10:50
Україна сьогодні попала в дуже важку геополітичну ситуацію – О.Палій
"Над нами нависнули дуже серйозні погрози. Експерти зараз говорять про те, що Україна є найбільш вірогідною точкою, де може початися війна. На сьогодні існує вже 20 відсотків того, що війна в Україні буде", - таку думку ІМК висловив кандидат політичних наук, експерт Інституту зовнішньої політики при дипломатичній академії МЗС України Олександр Палій.

"Нас такого роду експертні висновки, звичайно, не можуть радувати, але вони з'являються не на порожньому місці, а виходячи з того, що Україна зараз знаходиться в "сірій зоні", в зоні невизначеного геополітичного впливу. За неї йде боротьба. У нас існує потужна п'ята колона, яка працює на ті країни, які намагаються позбавити Україну незалежності і суверенітету... Росія є ядерною державою, яка облизується на українську територію на сьогоднішній день. Це після того, коли їй удалося відкусити дві території в Грузії", - наголосив експерт.

Він також вважає, що в разі форс-мажорних обставин Україна може покладатися лише на свої сили, оскільки на сьогодні вона не має міжнародних гарантій.

"В разі форс-мажору між Україною і Росією, якщо, наприклад, завтра Росія захоче оголосити Крим своєю територією або інші території, ми можемо чітко сказати, що покластися наша держава зможе лише на власні Збройні сили. Інші міжнародні гарантії на сьогоднішньому світі по відношенню до України дуже слабкі", - резюмував О.Палій.


: 894 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz