Офіційні сайти відомств
» 2013 » Березень » 6 » Учасники круглого столу “Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” прийняли звернення.(+фото)
20:34
Учасники круглого столу “Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” прийняли звернення.(+фото)
28 лютого 2013 року Громадський інститут стратегічних досліджень і впровадження перспективних програм «ПЕРСПЕКТИВА», Інститут трансформації суспільства, Товариство воєнних істориків при Всеукраїнській благодійній організації «Україна – ЮНЕСКО», Київський міський осередок Міжнародної Громадської Організації ОУН (д) за сприяння Народного Руху України провели засідання круглого столу на тему: "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення”.
Було обговорено питання:
1. Митний союз і Україна в контексті національної безпеки.
2. Сутність ідеології національної ідеї та її реалізація.
3. Актуальні проблеми національної безпеки. Воєнна та інформаційна безпека.
4. Конституція України і закони України про національну безпеку.
5. Принципи побудови та структура системи національної безпеки.
 Підчас обговорення питань (фото nru.org.ua)


В обговоренні взяли участь:
СОСКІН Олег Ігоревич, кандидат економічних наук, професор, директор Інституту трансформації суспільства;
БОГІНІЧ Олег Леонідович, кандидат юридичних наук, заступник Голови Конгресу Громадянського Суспільства України;
ПАЛЬЧУКІВСЬКИЙ Юрій Іванович, керівник проекту громадсько-політичного порталу «Воля народу»;
ГЕРАСИМЕНКО Віталій Іванович, полковник, ВГО «Спілка офіцерів України»;
ГРИЩУК Анатолій Володимирович, капітан 1-го рангу, Голова Товариства воєнних істориків при ВБО «Україна-ЮНЕСКО»;
ОЛІЙНИК Олег Володимирович, Голова Громадської ради при Державній службі з надзвичайних ситуацій;
РАЦЮК Валерій Анатолійович, генерал, доктор наук, експерт з правової безпеки громадської організації «Асоціація «К»;
КОТЕНКО Олександр Анатолійович, експерт Громадського інституту стратегічних досліджень «Перспектива»;
ЛАЗОРКІН Віталій Ілліч, полковник директор Громадського інституту стратегічних досліджень «Перспектива»;
КОЖИН Борис Борисович, віце-адмірал, командувач ВМС України, Голова Конгресу Громадянського Суспільства України;
ЛУПАКОВ Євген Олександрович, капітан 1-го рангу, Голова ВГО «Спілка офіцерів України», член політради ПП КУН;
ПРОЦИК Петро Йосифович, генерал-лейтенант, військовий експерт, радник голови ПП «Народний Рух України»;
САВЧЕНКО Володимир Михайлович, капітан 1-го рангу, заступник голови ВГО «Товариство українських офіцерів»;
СВІТАЙЛО Віктор Миколайович, голова Київського міського осередку Міжнародної Громадської Організації ОУН (д);
ПИЛИПЧУК Валентин Леонідович, полковник, головний координатор ВКР НПО України.

За підсумками обвоворення проблем часники прийняли Звернення:

- до Українського народу і керівників держави про неприпустимість втягування України до Митного союзу;

- до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України і народних депутатів України стосовно стану національної безпеки з пропозиціями щодо створення ефективної системи національної безпеки.

- до Кравчука Л.М. першого Президента України – Голови Конституційної Асамблеї з пропозиціями щодо внесення доповнень до проекту Конституції України стосовно створення системи національної безпеки.

Віталій Лазоркін,

модератор Круглого столу,
для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)

 

На фото


Говорить
КОЖИН Борис Борисович, віце-адмірал, командувач ВМС України, Голова Конгресу Громадянського Суспільства України


Під час кава-паузи дискусія не припинялась.


Говорить
ЛУПАКОВ Євген Олександрович, капітан 1-го рангу, Голова ВГО «Спілка офіцерів України», член політради ПП КУН.


Фото на згадку.


Модератор круглого столу ЛАЗОРКІН Віталій Ілліч, полковник директор Громадського інституту стратегічних досліджень «Перспектива», один з засновників СОУ.

Фото В.КРИВОБОКА, Київська організація СОУ.
ЗВЕРНЕННЯ
учасників Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” до Українського народу і керівників держави про неприпустимість втягування України до Митного союзу
 

28 лютого 2013 року               м. Київ

Дорогі співвітчизники!


Ми, учасники Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” від десяти недержавних і громадських організацій та політичних партій, за сприянням Народного руху України обговоривши актуальні проблеми національної безпеки навколо євроінтеграції та Митного союзу, звертаємо Вашу увагу на наполегливі потуги зовнішніх та внутрішніх «добродіїв» втягнути України до Митного союзу, не зважаючи на неконституційність цього процесу і небезпеку втрати суверенітету для нашої держави.
Ми засуджуємо антиукраїнські дії «Українського вибору» Віктора Медведчука, які російським центральним телевізійним каналом видаються за протест Українського народу євроінтеграційному вибору, що є цілковитою неправдою і яскравим прикладом інформаційної атаки проти України. У той же час, ми із задоволенням сприйняли офіційну заяву Президента України на XVI Саміті Україна - Європейський Союз у Брюсселі про те, що юридичних підстав для вступу України до Митного союзу немає, а євроінтеграція визначена Законом України «Про основи зовнішньої і внутрішньої політики» і перегляду не підлягає. На підставі цього закликаємо усіх українців вимагати від усіх державних органів влади реальних кроків у реалізації міжнародних зобов’язань України щодо євроінтеграції
Заява Президента України цілковито відповідає висновкам учасників Круглого столу і має поставити остаточну крапку на усіх потугах втягнути Україну до митно-азійського ярма та розколу України.
Як правильно зауважив видатний українець Любомир Гузар, Україна не є розколотою, - вона поділена на тих, хто любить Україну і тих, хто її не любить.

Дорогі співвітчизники, закликаємо Вас сказати «ні!» Митному союзу, бути уважними, пильними та проявити свою любов до України власними добрими справами на покращання стандартів і умов життя Українського народу!

Слава Україні!ЗВЕРНЕННЯ
учасників Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України і народних депутатів України


28 лютого 2013 року               м. Київ

Ми, учасники Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” від 15-ти недержавних і громадських організацій та політичних партій, за сприянням Народного руху України обговоривши актуальні проблеми національної безпеки, звертаємо увагу Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України і народних депутатів України на відсутність в Україні цілісної системи національної безпеки і явну недосконалість чинного законодавства у цій сфері та пропонуємо для створення ефективної системи національної безпеки здійснити такі заходи:
1. При Верховній Раді України утворити Робочу групу з завданнями:
- підготувати Концепцію створення системи національної безпеки в Україні і відповідну Державну програму.
- переглянути чинну нормативно-правову базу в сфері національної безпеки і оборони з огляду на очевидну недосконалість термінології та надати необхідні проекти змін до змісту відповідних актів чинного законодавства.
- підготувати пропозиції щодо зведення в єдиний Кодекс законів про національну безпеку України чинних нормативних актів у цій сфері.
- організувати державне замовлення на створення Термінологічного словника для сфери національної безпеки.
2. В системі національної безпеки в Україні передбачити:
- створення при Верховній Раді України Національної інформаційно-аналітичної Служби, до інформаційної мережі якої долучити мережі усіх наявних відомчих інформаційно-аналітичних установ і організацій з метою отримання максимально широкого діапазону інформації для аналізу поточного стану задовольняння національних інтересів;
- створення при Раді національної безпеки і оборони Науково-дослідного інституту національної безпеки України для наукового супроводу функціонування системи національної безпеки України та підготовки проектів відповідних державних рішень з метою своєчасного реагування на виявлені небезпеки;
- створення в Національній академії державного управління при Президентові України спеціалізованого факультету з підготовки менеджерів і фахівців-аналітиків для роботи у системі національної безпеки.

ЗВЕРНЕННЯ
учасників Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” до Кравчука Л.М. першого Президента України –
Голови Конституційної Асамблеї


28 лютого 2013 року               м.Київ

Вельмишановний Леоніде Макаровичу!
Ми, учасники Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” від 15-ти недержавних і громадських організацій та політичних партій, за сприянням Народного руху України обговоривши актуальні проблеми національної безпеки, звертаємо Вашу увагу, як Голови Конституційної Асамблеї, на відсутність в Україні цілісної системи національної безпеки і недосконалість чинного законодавства у цій сфері; на відсутність у Конституції України чітких настанов прямої дії для держави на формування і основні засади функціонування такої системи безпеки. До цього часу держава Україна обмежилась створенням системи власної державної безпеки, яка, подекуди, працює в ручному режимі управління владного кола, створюючи в суспільстві атмосферу недовіри до правоохоронних органів, до судової гілки влади та до держави у цілому. Крім того, Конституція України не містить такої юридичної норми, як «нація», та не встановлює норм відповідальності держави перед нацією, від чого втрачається зміст Конституції як суспільного договору між нацією і державою, яка має слугувати цій нації. Це, де-юре, робить державу вищою за націю, яка 1 грудня 1991 року самовизначилася і протягом більш як 20 років без успіху намагається створити власну державу з завданнями забезпечення задовольняння саме національних інтересів. Така прогалина в Конституції України дозволила державі не опікуватися національними інтересами, а підміняти їх інтересами владних кіл, які, не боячись відповідальності, приймають рішення, що вже зашкодили або шкодять вільному розвитку сучасної української нації, яка самовизначилась, та спотворюють сам процес державотворення.
Ми, учасники Круглого столу, відповідно до пункту 4 Указу Президента України від 17 травня 2012 року №328/2012 вносимо через Народний Рух України пропозиції, які, на наш погляд, мають важливе значення для основ українського державотворення і мають бути відображені у тексті Конституції України.
1. Текст Конституції України має містити юридичний термін «нація», що дасть законні підстави оперувати визначеннями зі словами з корінням від слова нація, наприклад, національні інтереси, Національний банк України тощо.
2. У тексті Конституції України, як суспільному договорі, необхідно передбачити змістову частину з окресленням взаємовідносини між нацією і державою та визначити націю як замовника на послуги держави, а державу - як виконавця цих послуг.
3. Текст Конституції України має визначити відповідальність держави перед нацією за свою діяльність у задоволенні національних інтересів (не лише у захисті, а більш широко - у задоволенні національних інтересів).: 956 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz