Офіційні сайти відомств
» 2011 » Грудень » 8 » У Вінницькій області спілчани продовжили правдиву розмову, що було розпочато у Києві на передодні Дня ЗС України.
11:58
У Вінницькій області спілчани продовжили правдиву розмову, що було розпочато у Києві на передодні Дня ЗС України.
У Вінницькій області спілчани продовжили правдиву розмову, що було розпочато у Києві на передодні Дня ЗС України.
Так, за повідомленням ВОО СОУ,  5 грудня обласна організація СОУ організувала і провела засідання круглого столу з нагоди 20-річчя Збройних Сил України. У ньому  взяли участь представники громадських організацій, політичних партій, ветерани Збройних Сил України.
Також керівництво Вінницької ОО СОУ взяло участь в урочистих зборах з нагоди 20-річчя Збройних сил України в Жмеринській міській організації Спілки офіцерів України.
Незважаючи на урочистий настрій, члени Спілки офіцерів України, продуктивно обговорили питання виконання державою соціальних зобо’вязань перед ветеранами військової служби та плани наступної спільної роботи. В процесі дискусії присутні ветерани написали заяви на вступ до Спілки офіцерів України.

Голова ВОО СОУ Окуленко І.М. і члени виконкому: Новак В.Г., Проценко В.Я., Хом’ячук Л.В., Славін О.Ю. та керівництво Жмеринської міської організації Спілки офіцерів України: Лічкин В.І., Гриценко С.Г. обговорили конкретні пропозиції співпраці зі всіма національно-спрямованими силами ї змогли дійти згоди зі всіма присутніми на урочистих зборах.
Сайт ВОО СОУ

: 505 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz