Офіційні сайти відомств
» 2012 » Лютий » 17 » "Терпіння законнослухняних громадян, до яких належать офіцери, є вичерпним!"- Вінницька ОО СОУ
20:04
"Терпіння законнослухняних громадян, до яких належать офіцери, є вичерпним!"- Вінницька ОО СОУ
16 лютого під час зустрічі представників громадських організацій Вінницької області: Чорнобильців, Афганців та Спілки офіцерів України з представниками Гловного управління пенсійного фонду у Вінницькій області та Головного управління соціального захисту та праці Вінницької обласної державної адміністрації.
Місцева влада обмеження виплати пенсійного забезпечення пов'язує з відсутністю коштів та діючим законодавством.
На запитання щодо затримки в перерахуванні пенсії особам звільненим з військової служби, міліції, МНС тощо,- була відповідь, що необхідна окрема постанова Кабінету Міністрів України.
Представники пенсійного фонду зізнаються у тому, що нічого вдіяти не можуть, хоч ім відомо про те, що особи, звільнені з ЗСУ, МВС, МНС у 2011 році мають більшу пенсію ніж ті, що звільнені раніше.
Тому під час виступу голова Вінницької обласної організації СОУ полковник Окуленко І.М. передав звернення до пенсійного фонду України щодо прискорення роботи по перерахуванню пенсії вказаним особам з за чого отримав підтримку присутніх.
Звільнені в запас військовослужбовці різних громадських організацій підтвердили готовність діяти більш активно по захисту своїх соціальних прав.
А позиція Вінницької ОО СОУ стає більш вимогливою."Ми продовжимо діалог з владою задля захисту законних інтересів членів Спілки офіцерів. Ми маємо використати всі наявні толерантні засоби. При цьому влада має розуміти, що терпіння законнослухняних громадян, до яких належать офіцери, є вичерпним!" - заявили вони.

Вінницька ОО СОУ
: 526 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz