Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 25 » У питанні позаблоковості України політики мають звертатися до військових спеціалістів - експерт
10:06
У питанні позаблоковості України політики мають звертатися до військових спеціалістів - експерт
У питанні позаблоковості або нейтралітету України політики повинні радитися з військовими спеціалістами. Таку думку висловив віце-адмірал, командувач ВМСУ у 1993-1996 роках Володимир Безкоровайний в УКРІНФОРМі під час засідання "круглого столу" на тему "Чи вигідний Україні нейтралітет?", організованого Фондом "Демократичні ініціативи", Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва і часописом "Євроатлантика".

В.Безкоровайний, зокрема, наголосив, що ідея нейтралітету добре вписується в український менталітет "моя хата скраю", але теорія позаблоковості є небезпечною для країни, оскільки у держави немає можливості захистити себе від сучасних засобів ведення війни.

У свою чергу, президент Атлантичної Ради України Вадим Гречанінов підкреслив, що для України є оптимальним багатовекторний курс з постійним посиленням західноєвропейського напряму, який приведе до вступу в ЄС і НАТО. Він нагадав, що чисельність української армії становить 200 тис. чоловік, а загальна довжина кордонів - 70 тис. км, з яких 5 тис. км не демарковані, у тому числі в Азовському морі. За словами експерта, за останні 5 років також нічого не зроблено у питанні виведення Чорноморського флоту РФ із Севастополя.

На думку ж В.Безкоровайного, нинішній склад російського Чорноморського флоту має на меті збереження впливу Росії на Україну через свою присутність у Криму. "Це чисто політичний напрямок", - додав він.

Український погляд: 891 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz