Офіційні сайти відомств
» 2010 » Липень » 27 » У Львові відбулося виїзне засідання Спілки Офіцерів України.
19:08
У Львові відбулося виїзне засідання Спілки Офіцерів України.
           25.07.2010 року голова Всеукраїнської громадської організації Спілки Офіцерів України полковник В. Білоус перебував у Львові. Разом з ним у Львові перебували голови Рівненської та Чернівецької обласних організацій СОУ полковник В. Лавренчук, майор В. Босовський, перший заступник голови Івано-Франківської обласної організації СОУ полковник І. Гук, заступник голови Закарпатської обласної організації СОУ підполковник М. Головецький, член центрального Проводу СОУ капітан Б. Мельник, голова Рогатинської районної організації СОУ Івано-Франківської області полковник І. Верешко, член виконкому Рівненської обласної організації СОУ Р. Коваль.
           За пропозицією голови Львівської обласної організації СОУ майора Тимчука, побратими відвідали Службу Божу у Храмі Георгія Переможця Академії Сухопутних військ.
           Після цього, за пропозицією голови СОУ В. Білоуса, активісти СОУ відвідали сирітський дитячий будинок.
О 12 годині у будинку офіцерів відбулося розширене засідання Виконкому Львівської обласної організації СОУ. До роботи виконкому Львівської обласної організації СОУ долучились заступник голови СОУ капітан І рангу Є. Лупаков, голова Криворізької районної організації СОУ Дніпропетровської області полковник П. Лисенко.
          На розширеному засіданні виконкому, була дана оцінка ситуації у сучасному війську, зокрема щодо соціально-правового статусу молодих офіцерів, фінансування Збройних Сил України, сутності патріотичного виховання у війську.
Голова СОУ полковник В. Білоус аргументовано виклав позицію щодо загрозливого стану у Збройних Силах України у зв'язку з тим, що УРЯД І ВЕРХОВНА РАДА пішли на скорочення видатків на армію. Детально про це можна прочитати на порталі СОУ: "Щодо ігнорування рішень Президента України в галузі оборони з боку Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України" (http://portsou.at.ua/news/shhodo_ignoruvannja_rishen_prezidenta_ukrajini_v_galuzi_oboroni_z_boku_kabinetu_ministriv_ukrajini_ta_verkhovnoji_radi_ukrajini/2010-07-19-590).
       Голова ЛОО СОУ В. Тимчук проінформував присутніх, про ініціативу низки громадських організацій з підготовки до належного відзначення Свята Покрови, як дня Українського війська.
       О 15-00 учасники розширеного засідання Виконкому Львівської обласної організації СОУ вшанували пам'ять С. Фастуна, який 25 липня 2004 року загинув у автокатастрофі разом з Маркіяном Шептицьким, секретарем Головної управи Об'єднання колишніх вояків-українців, Володимиром Пигійом, членом української громади м. Рагбі та Романом Панкевичем зі Львова між селами Коровичі і Підгайчики Золочівського району Львівської області.
       О 17.30, за підсумками поїздки на Львівщину, полковник В. Білоус виступив у прямому ефірі Львівського обласного телебачення.

Прес служба СОУ


: 682 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz