Офіційні сайти відомств
» 2013 » Січень » 12 » "ТЫ БАНДЕРОВЕЦ. ТАКИХ КАК ТЫ МОЙ ДЕД ДУШИЛ!"
20:55
"ТЫ БАНДЕРОВЕЦ. ТАКИХ КАК ТЫ МОЙ ДЕД ДУШИЛ!"
СЬОГОДНІ МЕНІ СКАЗАВ КОЛИШНІЙ ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА 17 КРИВОРІЗЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ З ТИЛУ (ВЖЕ ВЕТЕРАН ЗСУ) полковник запасу С.Петровський:"ТЫ БАНДЕРОВЕЦ. ТАКИХ КАК ТЫ МОЙ ДЕД ДУШИЛ!"

Це відбулось під час "открытого собрания ветеранской организации 17 Криворожской танковой дивизии" (організацію очолює колишній начальник політвідділу 17ТД полковник В.М.Мазур. Він намагається максимально продемонструвати, що колишні військовослужбовці 17ТД є формальними членами цієї організації, яка структурно входить в ветеранську організацію Цибенка (КПУ). Але мене запросили як ветерана, то я, поважаючи людей, що мене запросили,- прийшов. Коли зрозумів, що нема там чого робити, - взяв слово і висловився, що не можу бути членом цієї організації (хоч і є ветераном, який колись служив в її складі) бо її на всеукраїнському рівні очолює комуняка Цибенко. Після мого слова "комуняка" декого перекосило. А КОЛИШНІЙ ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА 17 КРИВОРІЗЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ З ТИЛУ (ВЖЕ ВЕТЕРАН ЗСУ) МЕНІ ПОЧАВ КРИЧАТИ:"ТЫ БАНДЕРОВЕЦ. ТАКИХ КАК ТЫ МОЙ ДЕД ДУШИЛ!" Я не став сперечатись. Але мені ця відвертість сподобалась. Змушений був трошки розповісти про свої погляди на вирішення ветеранських проблем у Кривому Розі (декілько ветеранів мені кивали головою на підтвердження правильності мого бачення і своєї підтримки). Після цього побажав всім ветеранам доброго здоров'я і пішов з легкою душею і думками про те, що нащадки тих, хто розстрілював моїх прадідів за їхню антибільшовицьку діяльність та морив голодом за те, що прапрабабуся (кругла сирота, бо була остання в роду після буремних 20-х) з козацького кубанського роду (антисоветский элемент) ... ЩО ОДИН З ПРЕДСТАВНИКІВ ТАКИХ НАЩАДКІВ СЬОГОДНІ ПУБЛІЧНО ЗАСВІДЧИВ ХТО Я Є. СЛАВА БОГУ, ЩО НЕ САМ ПРО СЕБЕ ТАКЕ КАЖУ. ЦЕ НАДИХАЄ.

полковник Петро ЛИСЕНКО
Криворізька МО СОУ
для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)

: 471 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz