Офіційні сайти відомств
» 2010 » Липень » 19 » Туск і ко приховують обставини вбивства в Москві автора фільму про Смоленську трагедію
13:27
Туск і ко приховують обставини вбивства в Москві автора фільму про Смоленську трагедію
Польські журналісти виразили обурення, що уряд Польщі до цих пір приховує обставини вбивства 2 червня в Польщі московського кореспондента польського телеканалу TVN Кшистофа Книжа (Krzysztof Knyz), автора першого фільму про вбивство росіянами президента Польщі під Смоленськом.

Різні коментатори цього телеканалу назвали різні причини його смерті, проте найбільш правдоподібна причина та, що він був застрелений в своїй квартирі.

Чекісти з банди ФСБ Росії давно точили зуб на Крижа. Згадує польський тележурналіст Анджей Зауха з програми «Факти» на TVN:

«Його базою була Москва, де небезпечно знаходитися. Він був на «Дубровці» (під час знищення ФСБ отруйним газом сотень людей — КЦ), в «гарячих точках» в Чечні і Грузії під час російського нападу на цю країну. За місяць до вбивства йому виповнилося 39 років. Він добре знав Росію і любив цю країну».

Тележурналіст Віктор Батер, який багато років пропрацював разом з Крижем, згадує: «Він був хороша людина, і як телеоператор, і як мій друг».

Кшистоф Книж поповнив собою довгий мартиролог вбивств небажаних осіб в ході «дозачисток» по Катині-2 членами російською тербанди ФСБ і її агентурою в Польщі:

- священик Мчислав Цисляр (+ 18.04.2010), убитий в автомобільній катастрофі, він повинен був замінити президента Коледжу Історичної комісії з Катині-1 священика Адама Пільча, убитого в Смоленському теракті

— професор Марек Дулініч (+ 6.06.2010), керівник розкопок польських археологів на місці російської різанини Катинь-2, убитий в автомобільній катастрофі

— доктор Даріуш Ратайчак (+ 28.05.2010), помер при загадкових обставинах, викривав міф про «холокост», його вже розкладний знайдений на автостоянці в машині

— Войцех Сумлінській (+ 8.06.2010), журналіст-дослідник, убитий в автокатастрофі, коли він збирався передати в прокуратуру, якийсь важливий документ

— Гжегорж Міхневіч (+23.12.2009), генеральний директор канцелярії прем'єра Туска, знайдений повішеним. Передсмертної записки не було. На роботі він дізнався про якийсь жахливий підготовлюваний злочин і хотів розповісти про нього своїм друзям. Не встиг.

— Замах 16.042010 на Антоні Мацеревіча (A. Macierewicz, фото), при Качиньському був керівником комісії з розпуску створеної на початку 1990-х і наскрізь пронизаної агентурою російських тербанд ГРУ і ФСБ польської військової контррозвідки WSI і керівником в 2006–2007 створеної на її місці Sіuїba Kontrwywiadu Wojskowego. Коли він повертався з України на машині свого секретаря, машина раптово спалахнула. Пізніше було встановлено, що невідомі в Україні зіпсували бензонасос. Перед від'їздом з Польщі до України, технічний стан машини був перевірений фахівцями і все було в порядку.

— Також 16.04.2010, вбивство в Києві ФСБ українського журналіста Андрія Мендерея, автора любительського відеофільму про розстріл тих, що вижили в російському теракті під Смоленськом.

Джерело: КЦ


Український погляд


: 760 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz