Офіційні сайти відомств
» 2010 » Грудень » 7 » ТО МОЖЕ ВЖЕ І "ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН" ТРЕБА ПЕРЕГЛЯНУТИ, ЩОБ ТАКІ ДІЇ ВЛАДИ НЕ МАЛИ ВИГЛЯДУ ПОРУШЕННЯ.
12:29
ТО МОЖЕ ВЖЕ І "ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН" ТРЕБА ПЕРЕГЛЯНУТИ, ЩОБ ТАКІ ДІЇ ВЛАДИ НЕ МАЛИ ВИГЛЯДУ ПОРУШЕННЯ.
На звернення СОУ щодо покращення правового та соціального захисту військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил України, інших військових формувань та членів їхніх сімей до Президента України Януковича В.Ф.,Прем’єр Міністра України Азарова М.Я., Голови Верховної Ради України Литвина М.В.. Генерального прокурора України Медведька О.У. копії якого також були надіслані Міністру Оборони України Єжелю М.Б., Міністру Внутрішніх Справ України Могильову А.В., Голові Служби Безпеки України Хорошковському В.І., Голові Державного комітету у справах ветеранів України ПлосконосуІ.М.відповідь надійшла тільки від останньої інстанції.
Виходить, що до цього часу питаннями, що були підняті керівниками обласних, районних, міських організацій Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України - учасниками семінару, який відбувся 16 жовтня 2010 року в м. Києві, за участю представників Міністерства Праці та соціальної політики України, Міністерства Оборони України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Всеукраїнського юридичного товариства де якою мірою ( "... в межах компетенції..." ) стурбований лише Державний комітет України у справах ветеранів. Інші найвищі інстанції держави на це звернення не відреагували. ТО МОЖЕ ВЖЕ І "ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН,,," ТРЕБА ПЕРЕГЛЯНУТИ, ЩОБ ТАКІ ДІЇ ВЛАДИ НЕ МАЛИ ВИГЛЯДУ ПОРУШЕННЯ.

PS. Відповідь від Державного комітету України у справах ветеранів до СОУ подається знизу, але ініціатори звернення, здається, чекали від ветеранського Держкому (який серед отримувачів  останній - аж на 8-му місці)  не звіту про свої пропозиції, а більш дієвої реакції до органів державної влади і керівництва держави.

Петро ЛИСЕНКО, для порталу українських офіцерів СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
За інформацією Прес - служби СОУ

ЩЕ ДО ТЕМИ

16.10. 2010 проблеми правового та соціального захисту військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей СОУ обговорила на семінарі

Відео про перебіг семінару

Світлини про перебіг семінару.


: 584 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz