Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 27 » "Тільки вигравши вибори до Верховної Ради можна зупинити руйнування Збройних Сил" А.Гриценко відповів на запитання львівських спілчан.
11:29
"Тільки вигравши вибори до Верховної Ради можна зупинити руйнування Збройних Сил" А.Гриценко відповів на запитання львівських спілчан.
Про це у Львові 26 липня заявив на зустрічі з мешканцями Львова народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони, один із лідерів Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Анатолій Гриценко. Ця відповідь прозвучала на запитання Голови Львівської обласної організації,члена Центрального Проводу полковника Петра Костюка щодо руйнівних процесів у ЗС України. Свої питання поставили народному депутату члени ЛОО СОУ полковник Віталій Лазоркін, підполковник Богдан Роневич, капітан Олег Романчук та інші. Спілчан цікавило бачення політика у сфері національної безпеки, залучення громадських організацій до управління країною, взаємодія Об’єднаної опозиції з громадськими організаціями, зокрема, і у виборчому процесі.
Анатолій Гриценко підсумовуючи підкреслив, що сьогодні треба консолідувати всіх, хто прагне в цій країні перемін на краще. Адже за два роки країну розвернули на 180 градусів, позбавили європейської перспективи, знищують паростки демократії, підприємництва, вільної журналістики, парламентаризму – всього того, до чого ми дуже довго йшли. Йде демонтаж української державності. Зупинити ці процеси ми можемо тільки діючи разом.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)

Фото А.Роя


: 586 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz