Офіційні сайти відомств
» 2011 » Жовтень » 6 » Тернопільські офіцери навчають захисту Вітчизни не тільки хлопців, але й дівчат.
19:37
Тернопільські офіцери навчають захисту Вітчизни не тільки хлопців, але й дівчат.
Тернопільська школа допризивної підготовки готує майбутніх захисників України Вже 20 років Спілка офіцерів України плідно співпрацює з Тернопільською школою допризивної підготовки. Офіцери запасу часто навідуються в гості до майбутніх захисників України, беруть участь у заходах з відзначення Збройних сил України та різних історичних подій, що пов'язані з українським козацтвом, січовими стрільцями, вояками ОУН УПА. Офіцери Спілки беруть участь в рецензуванні навчальних посібників.

Так, щойно виданий навчальний посібник "Захист Вітчизни (для дівчат)" розроблений завучем школи допризивної підготовки Дудником Віктором Валерійовичем ще в той час, коли він був викладачем цієї школи. Одним з рецензентів цього посібника став полковник Національної гвардії України Олександр Варакута.
Завжди цікаво, з знанням справи проходять заняття у досвідченого офіцера, підполковника Степана Натуркача, який довший час очолював Тернопільську обласну організацію СОУ.
Курсанти школи дуже відповідально ставляться до занять з Захисту Вітчизни. Крім класних занять, які гарно облаштовані наочністю школа має досить розвинену польову навчальну базу- стройовий плац, спортивний майданчик, смугу перешкод.


Тернопільська ОО СОУ, для порталу українських офіцерів.

: 524 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz