Офіційні сайти відомств
» 2010 » Червень » 26 » Суд штучно затягує визнання батьківства загиблого в Іраку члена СОУ. Створено сайт підтримки (відео КРО СОУ)
09:08
Суд штучно затягує визнання батьківства загиблого в Іраку члена СОУ. Створено сайт підтримки (відео КРО СОУ)
        Cправу про визнання батьківства  криворізького офіцера-миротворця підполковника Тихонова Олега Станіславовича, який 29 вересня 2004 року загинув при виконанні миротворчої місії в республіці Ірак, відносно Шубіної Діани Олегівни, - його неповнолітньої доньки, конкретні посадові особи судових та державних органів у змові з третьою особою намагаються не тільки затягнути (справа триває вже ШОСТИЙ РІК), але й взагалі фальсифікувати шляхом знищення генетичних зразків як основного доказу у справі (на сьогодні згідно вимог внутрівідомчих нормативних документів в установі судової медичної експертизи зразки вже знищені за встановленим терміном, залишилися тільки в суді).

          Сприяння і допомога у захисті з боку прокуратури та державних органів фактично відсутні.

         З метою припинення по суті протиправної, ганебної, яка являє собою приклад виняткового цинізму та жорстокості по відношенню до беззахисної неповнолітньої дитини, батько якої загинув захищаючи інтереси ДЕРЖАВИ, поведінки представників національних органів влади відносно захисту прав Діани Шубіної, ініціаторами захисту вирішено організувати системну діяльність по наданню максимального розголосу і ефективного цілеспрямованого інформаційного забезпечення захисту для створення суспільного резонансу навколо справи.

         Для цього створено сайт, на якому вже розміщено копії і тексти основних документів справи, заяви і повідомлення, публікації в Криворізьких ЗМІ, а також інша інформація про перебіг подій.

        Ініціатори захисту вважають, що це тільки початок масштабної роботи і сподіваються отримати реальну підтримку не тільки з боку української громадськості та в мережі Інтернет, але й відомих загальнонаціональних телевізійних- , радіоканалів, друкованих ЗМІ тощо.

         Нагадуємо, що 14 квітня 2010 року, за ініціативою Криворізьких спілчан та військовослужбовців Криворізького гарнізону, ХХ зїзд СОУ прийняв звернення до Президента і Генерального прокурора України в якому до них було висловлено клопотання:

1. У межах чинного законодавства не дозволили знищити або фальсифікувати генетичні зразки, як основний доказ у справі про встановленню батьківства Тихонова Олега Станіславовича відносно неповнолітньої Шубіної Діани Олегівни.

2. Віддати відповідні доручення державним органам і установам, що повинні належним чином здійснювати представництво інтересів Шубіної Діани Олегівни у справі по встановленню батьківства Тихонова Олега Станіславовича відносно неї. 

3. Максимально забезпечити відкритість і неупередженість розгляду справи по встановленню батьківства Тихонова Олега Станіславовича відносно Шубіної Діани Олегівни.

Петро ЛИСЕНКО

Криворізька міська організація СОУ: 980 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz