Офіційні сайти відомств
» 2011 » Грудень » 3 » “Сучасний стан Збройних Сил України потребує негайного проведення Парламентських слухань”. Звернення круглого столу СОУ.
19:00
“Сучасний стан Збройних Сил України потребує негайного проведення Парламентських слухань”. Звернення круглого столу СОУ.
3 грудня 2011 року Спілка офіцерів України організувала і провела засідання круглого столу на тему:”20 років на шляху віродження Збройних Сил України”.

В результаті доповідей полковників В.Білоуса, В.Лазоркіна, Г.Чепкого, О.Сасько, П.Костюка та виступів представників обласних організацій СОУ, учасники засідання констатували, що сучасний стан Збройних Сил України потребує негайного проведення Парламентських слухань щодо їхнього реформування та виконання рекомендацій Парламентських слухань стосовно правового та соціального захисту військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей.

Відповідне звернення з цього приводу від імені учасників засідання круглого столу СОУ направила Президенту України – Верховному головнокомандувачу ЗС України, Прем’єр -міністру України М.Азарову, Голові Верховної Ради України В.Литвину.

Прес-служба СОУ.

: 510 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz