Офіційні сайти відомств
» 2009 » Грудень » 1 » Стойко вимагає розслідування обставин самовільного виходу субмарини ЧФ РФ «Алроса» з військової бази в Севастополі
19:14
Стойко вимагає розслідування обставин самовільного виходу субмарини ЧФ РФ «Алроса» з військової бази в Севастополі

Народний депутат, координатор Громадського руху «За Україну!» з питань національної оборони Іван Стойко вимагає від МЗС України на найвищому рівні розібратися в інциденті з субмариною ЧФ РФ «Алроса», яка самовільно, без необхідних узгоджень, покинула територію України і була помічена біля берегів Грузії. Про це депутат заявив в коментарі Офіційному сайту «За Україну!».

Іван Стойко нагадав, що це не перша ситуація, коли ЧФ Росії ігнорує норми законодавства України щодо пересування військовослужбовців і військової техніки. «МЗС повинна з цього приводу принаймні направити ноту Росії, щоб розібратися з якою метою їхня субмарина перебувала біля берегів Грузії і чому про її вихід, як це вимагається, не було повідомлено українську сторону», - наголошує голова підкомітету ВР з питань інформаційної безпеки.

 «Окрім того, українська сторона повинна провести службове розслідування і з’ясувати чи володіла Україна інформацією про пересування підводного човна «Алроса» ЧФ РФ, - підкреслив Іван Стойко. - Якщо так, то чому не було вжито заходів щодо стримування субмарини та інформування громадськості про порушення».

«Якщо наші військові не мають засобів стримування російської техніки, то це питання треба піднімати і закладати в бюджеті кошти на освоєння таких військових засобів», - додав депутат.

«Залишається питання з якою метою російські військові систематично ігнорують наше законодавство, - підкреслив член групи «За Україну!». – Якщо це цілеспрямовані провокації з метою загострення ситуації в Криму, то тоді це питання потребує розгляду на рівні щонайменше міністрів закордонних справ обох держав».

zaukrainu.org


: 696 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz