Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 5 » Стойко наголошує на необхідності збільшити у проекті бюджету фінансування Збройних сил України
19:58
Стойко наголошує на необхідності збільшити у проекті бюджету фінансування Збройних сил України

Депутатська група «За Україну!» наполягає на необхідності збільшити у проекті Державного бюджету України на 2010 фінансування Збройних сил України. Про це Офіційному сайту «За Україну!» сказав народний депутат України, координатор громадського руху «За Україну!» з питань національної безпеки Іван Стойко.


Іван Стойко наголосив, що вже другий рік поспіль в проекті Державного бюджету на Збройні Сили України виділяється сума, яка не забезпечує навіть мінімальні потреби армії. Зокрема, за його словами, недостатніми є видатки на грошове забезпечення військовослужбовців, оплату харчування та комунальних послуг, підготовку ЗСУ, розвиток озброєння та військової техніки, відновлення боєздатності, реформування та розвиток Збройних Сил тощо.

Загалом же, наголосив Іван Стойко, середній рівень забезпеченості потреб Міністерства оборони у цьому році складає 42,4%.

«Для того, щоб Збройні Сили України були боєздатні і могли захистити нашу державу, у Державному бюджеті потрібно передбачити, згідно українського законодавства, принаймні, 3% ВВП, а це близько 30 млрд. грн.», - підкреслив депутат, додавши, що група "За Україну!" не голосуватиме за бюджет на наступний рік, якщо вимоги щодо збільшення фінансування ЗСУ не будуть враховані.

Стойко також нагадав, що враховуючи катастрофічно низький рівень фінансування армії, передбачений у проекті державного бюджету на 2010 рік, він звернувся до Голови бюджетного комітету ВР України з проханням «розглянути на засіданні Комітету питання стосовно збільшення фінансування Збройних Сил України, у зв’язку із загрозливим станом для національної безпеки України».

zaukrainu: 819 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz