Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 29 » Співчуття Львівської ОО СОУ з приводу смерті побратима полковника міліції у відставці Стаха Дільного
12:04
Співчуття Львівської ОО СОУ з приводу смерті побратима полковника міліції у відставці Стаха Дільного
Львівська обласна організація Спілки офіцерів України сумує з приводу передчасної смерті нашого побратима, полковника міліції у відставці Стаха Дільного.
Основний період своєї служби полковник Дільний займався оперативною роботою в кримінальному розшуку: у відділі по боротьбі з торгівлею наркотиками та у віддділі «А» (розкриття важких злочинів). І на кожній ділянці роботи він відзначався високим професіоналізмом, оперативною майстерністю, неухильним дотриманням законності. З відновленням незалежності Української держави брав участь у впровадженні нових принципів діяльності міліції. В березні 1992 р. з групою офіцерів був співзасновником первинної організації Спілки офіцерів України в Управлінні МВС у Львівській області. За рекомендацією обласної організації СОУ був скерований у новостворений відділ внутрішньої безпеки МВС України у Львівській області.
Полковник Дільний завжди брав активну участь в практичній діяльності Спілки, обирався делегатом обласних конференцій та з’їздів організації.
Висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким покійного. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Виконком Львівської обласної організації Спілки офіцерів України

: 555 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 1
0
1 Петро_ЛИСЕНКО   [Матеріал]
Криворізькі спілчани приєднуються до співчуття і глибоко сумують з приводу смерті нашого побратима - СТАХА ДІЛЬНОГО. Світла пам'ять. Хай Господь пом'яне у Царстві Своєму.


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz