Офіційні сайти відомств
» 2010 » September » 24 » Спілка офіцерів України бере під контроль вибори до місцевих органів самоврядування. Звернення СОУ до міністерства юстиції України.
20:39
Спілка офіцерів України бере під контроль вибори до місцевих органів самоврядування. Звернення СОУ до міністерства юстиції України.
Відповідно рішення Проводу СОУ про участь членів Спілки Офіцерів України у виборах до органів місцевого самоврядування, Голова СОУ полковник В.БІЛОУС надіслав звернення до Міністерства юстиції України стосовно включення офіційних спостерігачів від Всеукраїнської громадської організації СОУ для контролю за ходом проведення виборів.

Прес служба СОУ

______________________________________

текст звернення СОУ

№ 83-c
23 вересня 2010 р.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України була зареєстрована Міністерством юстиції України 22 жовтня 1991 року, свідоцтво №139.
Згідно п.2.3.5. розділу 2 Статуту, Спілка офіцерів України «у межах чинного законодавства бере участь у виборчих компаніях усіх рівнів…» (копія Статуту додається). У відповідності до ст. 59 Закону України «Про вибори до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, міських селищних рад та сільських, міських голів.» (№2487-VI) від 5.07.2010 року, до заяви щодо реєстрації офіційних спостерігачів від всеукраїнських громадських організацій необхідно додати завірену Міністерством юстиції України копію статуту.
На підставі наведеного, прошу завірити копію Статуту Спілки офіцерів України та надіслати на адресу Спілки вул.. Грушевського 30/1 к.325 м. Київ 01021 не пізніше як за 15 днів до дня виборів.

Додаток: Копія Статуту Всеукраїнської громадської організації на 10 аркушах

ГОЛОВА
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС


: 684 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Login:
Password:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  September 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Powered by uCoz