Офіційні сайти відомств
» 2013 » Липень » 1 » СОУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЗАХОДАХ З НАГОДИ 72 РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ АКТА ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ 30 ЧЕРВНЯ 1941 РОКУ У ЛЬВОВІ.
19:42
СОУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЗАХОДАХ З НАГОДИ 72 РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ АКТА ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ 30 ЧЕРВНЯ 1941 РОКУ У ЛЬВОВІ.
30 червня біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Києві національно-патріотичні сили на мітингу задекларували готовність разом продовжити боротьби за побудову Української Самостійної Соборної Держави. Мітинг відбувся з нагоди 72-ої річниці з дня проголошення Акта відновлення Української Держави 30 червня 1941 року у Львові. 
Організаторами мітингу виступили Конгрес Українських Націоналістів, Народний Рух України, «Наша Україна», «Просвіта», УНА-УНСО, Українська партія, Спілка Офіцерів України. 
Голова СОУ Євген Лупаков у своєму виступі назвав Акт важливою історичною подією. «Це було логічне продовження багорічних визвольних змагань українців. Ще раз було заявлено усьому світові – український народ є єдиним законним господарем на власній землі. Акт відновлення Української Держави започаткував новий етап масової збройної визвольної боротьби, що тривав аж до кінця 50-х років минулого століття», – сказав Євген Лупаков. 
Учасники акції також влаштували телефонний зв’язок із Юрієм Шухевичем – сином головного командувача УПА Романа Шухевича. 
"Дай Бог, щоб ми дожили до нового Акту відновлення України. Вони відновлювали не таку Україну, якою вона є сьогодні”, – сказав Шухевич по телефону. 

 

 

 

 

Фото з сайту КУН

У Львові представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України взяли участь у заходах, присвячених цій події. 
Біля пам’ятника жертвам комуністичного режиму зібрались колишні політв’язні, представники громадськості Львівщини. Там відбулась панахида та громадське віче. На віче виступили представники громадських організацій, депутати міста та області. Також мав слово заступник голови Львівської міської організації СОУ підполковник Богдан Лоха. 

 

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди 72 річниці на віче зібралося декілька сотень громадських активістів і представників політичних партій. 
Крім того, у Палаці мистецтв відбулась науково-теоретична конференція: "Роль націоналізму на сучасному політичному просторі України”. 


та Андрія Роя (Львівська ОО СОУ). 


: 458 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 1
0
1 Андрій   [Матеріал]
Ось фрагмент відео з мітингу у Львові (Хор політв'язнів)


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz