Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 26 » СОУ вимагає особистого втручання Президента щодо зупинення розформування гарнізонних будинків офіцерів. ЗВЕРНЕННЯ СОУ.
14:45
СОУ вимагає особистого втручання Президента щодо зупинення розформування гарнізонних будинків офіцерів. ЗВЕРНЕННЯ СОУ.
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ
ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
В.ЯНУКОВИЧУ

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ФЕДОРОВИЧУ!

До Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України звернувся директор 8-го гарнізонного будинку офіцерів М.В.Степанов, голова Спілки офіцерів України Черкаської області п-к запасу Самозван В.Ф. з приводу розформування та передачі на баланс органам державної влади гарнізонних будинків офіцерів.
У своїх зверненнях заявники повідомляють, що гарнізонний будинок офіцерів на сьогодні є єдиним центром військово-патріотичного виховання воїнів та молоді.
В м. Севастополі відсутній будинок офіцерів ЗСУ, тому ліквідація Сімферопольського гарнізонного будинку офіцерів приведе до занепаду військово-патріотичного виховання, ветеранського руху, культурологічного забезпечення військових частин на Кримському півострові.
Для порівняння: війська Чорноморського флоту РФ обслуговують будинки офіцерів у м. Севастополі та у м. Феодосії, а також драматичний театр у м. Севастополі.
Звернення керівників зазначених гарнізонних будинків офіцерів до посадових осіб Генерального штабу ЗСУ, Міністерства Оборони України щодо причин розформування позитивних наслідків не дали.
Більш того, в інформації, яку надіслав ТВО начальника головного квартиро–експлуатаційного управління Збройних Сил України (№ 303\1\5\185 від 25.04.2012року) на адресу Черкаської міської Ради повідомляється, що Черкаський гарнізонний будинок офіцерів України не підлягає розформуванням. А по суті це була неправдива інформація, тому що на сьогодні відбувається розформування будинку офіцерів.
На нашу думку гарнізонні будинки офіцерів виконують важливу виховну функцію, і є центром військово – патріотичного виховання, ветеранського руху, збереження військових традицій, культурно – масової роботи.
Як відомо, процес приватизації, продажу військового майна проходить поза межами інтересів військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, без громадського контролю.
Це при тому, що на обліку сьогодні близько 45тис. безквартирних військовослужбовців.
На підставі наведеного, керуючись ст.19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» направляємо звернення директора 8-го гарнізонного будинку офіцерів М.В.Степанова та голови СОУ Черкаської області В.Ф.Самозвана для розгляду по суті і вимагаємо Вашого особистого втручання щодо зупинення процесу розформування гарнізонних будинків офіцерів. При цьому, просимо дати відповідні доручення з метою інформування військової громадськості щодо використання коштів від продажу зброї, техніки, нерухомого майна, землі, надання послуг у Збройних Силах України та інших військових формувань в 2010-2011рр.
Про результати звернення просимо повідомити заявників та СОУ.

З повагою,
Голова Спілки офіцерів України
Народний депутат України II скликання
полковник В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ: 865 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz