Офіційні сайти відомств
» 2012 » Грудень » 26 » СОУ просить Голову Івано-Франківської ОДА зробити подання про присвоєння Мирославу Симчичу звання Героя України.
19:41
СОУ просить Голову Івано-Франківської ОДА зробити подання про присвоєння Мирославу Симчичу звання Героя України.
Голові Івано-Франківської обласної 
державної адміністрації 
Вишиванюку М.В. 
Шановний Михайле Васильовичу! 
ХХІ з’їзд Спілки офіцерів України, що відбувся у Києві 24 листопада 2012 року, ухвалив ініціативу про присвоєння Симчичу Мирославу Васильовичу звання Героя України. 
Легендарна постать Мирослава Симчича широко відома в Україні і в світі. Взявши у руки зброю у 1943 році, він героїчно боровся у Карпатах спочатку проти німецьких окупантів, а згодом проти військ НКВД, за що відбув 32,5 роки концтаборів і тюрем. Він витримав 15 років каторги на Колимі, тортури і знущання, але ніщо не зламало цю мужню людину. Тільки втручання світової громадськості і, зокрема, академіка Сахарова, інших видатних діячів не дозволило тоталітарному режимові знищити героя. Звільнений 1963 року, він у незалежній Україні удостоївся високого визнання: у його рідному селі Верхньому Березові Косівського району Івано-Франківської області іменем героя названо вулицю, йому присвоєне звання почесного громадянина міста Коломиї, створено музей його імені, споруджено прижиттєвий пам’ятник за особливі заслуги у боротьбі за незалежність України. 
Про присвоєння Мирославу Симчичу звання Героя України вже неодноразово зверталися Українська Всесвітня Координаційна Рада, громадсько-політичні діячі, громадські організації, проте справа застрявала у бюрократичній тяганині. 
Просимо Вас звернутися установленим порядком до Президента України з відповідним поданням про присвоєння Мирославу Симчичу за видатні заслуги у здобутті Української незалежної соборної держави звання Героя України 

ТВО ГОЛОВИ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ 
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛИКАННЯ 
ПОЛКОВНИК                                  В.БІЛОУС 


симч2: 468 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz