Офіційні сайти відомств
» 2011 » Червень » 7 » СОУ про проблеми ЗС України. Голова СОУ в прямому ефірі радіо-Промінь(фрагменти програми "Навігатор" аудіо порталу)
14:12
СОУ про проблеми ЗС України. Голова СОУ в прямому ефірі радіо-Промінь(фрагменти програми "Навігатор" аудіо порталу)
запис 07.06.2011
ч.1
ч.2

: 541 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 3
2 захарченко  
0
Тема досить таки актуальна . Влада приховує проблеми Збройних сил України, а офіцерський корпус самостійно без підтримки громадськості просто невзмозі себе захистити. Тому Спілка офіцерів України відіграє, власне, цю роль в захисті , на жаль, від держави, яка сама зобовязана піклуватися про військовослужбовців. Але це в нормальних державах. А в нас до влади прийшло організоване злочинне угрупування, яке силою грошей захопила її і зміцнює тільки силові структури, які мають захищати цю владу від народу. Тому вірю в те , що зараз піднімається питання поваги до ЗСУ, до служби взагалі та рано чи пізніше народ усвідомить свою помилку та переобере цю не українську владу.

3 Петро_ЛИСЕНКО  
0
Сьогодні, як ніколи, стало актуальним питання визначення правового статусу громадських інституцій всередині військових формувань і правоохоронних органів. Сьогодні цей статус легко визначається і змінюється однією посадовою особою. Чи то міністр, чи начальник відомства. А треба такий статус визначати законодавцю. Або закон, або рішення парламенту (як військові статути). Тоді і офіцерські збори і збори інших "людей в погонах" будуть більш громадянськими. А це дасть певні гарантії, що "громадяни в погонах" не будуть піднімати руку проти своїх громадян, а навпаки будуть вимагати від керівництва не порушувати закон. Бо самі будуть більш відповідальними не перед начальниками , а перед законом.

1 Cyclon  
0
Сильно, аргументовано! Спілка офіцерів України чи не єдина організація у державі, котра розуміє проблеми війська, відстоює права військовослужбовців та їх сімей, котра знає, що потрібно робити для підвищення обороноздатності.


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz