Офіційні сайти відомств
» 2010 » Липень » 1 » СОУ отримано відповідь Дніпропетровської обл. прокуратури по справі Діани ШУБІНОЇ, неповнолітньої доньки загиблого спілчанина О. ТИХОНОВА.
14:29
СОУ отримано відповідь Дніпропетровської обл. прокуратури по справі Діани ШУБІНОЇ, неповнолітньої доньки загиблого спілчанина О. ТИХОНОВА.
До інформації щодо справи.

Вчора (30.06.2010) суддєю Центрально-Міського районного суду м.Кривого Рогу Чумак було прийнято ухвалу, в якій було відмовлено 3-ої особі в проведенні додаткової експертизи у справі по визнанню батьківства Тихонова Олега Станіславовича стосовно неповнолітньої доньки Шубіної Діани Олегівни.
Треба відмітити принципову позицію під час засідання представника органу опіки. Який висловився про те, що не бачить перешкод у визнанні батьківства Тихонова на підставі результатів експертизи , що є у справі.

Після звернення ХХ зїзду до Президента і Генерального прокурора України з проханням запобігти знищенню генетичних зразків, що є основним джерелом для висновків судово-медичної експертизи та забезпечити представництво з боку державних органів в захисті прав неповнолітньої дитини загиблого спілчанина , офіцера-миротворця Олега ТИХОНОВА, портал СОУ долучився до супроводження справи і інформаційного забезпечення захисту прав Діани шубіної.

Петро ЛИСЕНКО.
Криворізька міська орг. СОУ.


: 782 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz