Офіційні сайти відомств
» 2010 » Листопад » 17 » СОУ інформує громадськість про активність самозванця.
19:51
СОУ інформує громадськість про активність самозванця.
В останній час помітно виявляє свою активність самозваний «Київський обласний голова СОУ» Л. Лісний (виключений з членів СОУ в 2002 році), який надсилає різного плану звернення до органів державної влади.
Всеукраїнська громадська організація інформує громадскість про те, що у 2008 році СОУ був надісланий лист до органів влади , щодо діяльності пана Л. Лісного. Розміщуємо даний лист від 13.05.2008 року на сайті СОУ.Прес служба СОУ: 2055 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 3
1
2 pensia   [Матеріал]

-2
1 VellPatriot   [Матеріал]
Нагадуємо одуреному офіцерському корпусу України! Лісний Л.Л. - це великий патріот України, рівних йому майже не має. Є зависники і паразіти! Лісний - у керівних органах Одеської обласної Спілки з 1990-1993р. Лісний 1993 по 2003 Голова Хорківської обласної СОУ. ЛіснийЛ.Л. - Голова Київської обласної Спіски з 2003 - по цей час. Не треба путати з Київською обласною організацією СОУ. Організація і об"єднання різні речі. Полковник Лісний Л.Л. - це Геній, це символ офіцерського корпусу України. І якщо Білоус його так боїться, що підписує ці позорні папери, то Лісний вартий ще більшої поваги. Саме прикро те що Білоус своїми діями розвалює офіцерський корпус, а значить нищить Україну!
Офіцери !- зупиніть Білоуса!

0
3 zampolit   [Матеріал]
О шановний ! Так це ви про себе так красиво розписуєте!
Бо я зайшов по вашому логіну і побачив, що ви і є Леонид Лесной dollar
А стосовно одуреного офіцерського корпусу, то таких як ви багато, на жаль. Тому і одурених не мало. Здаеться ви колись в СОУ громадські гроші вкрали і досі не повернули. Ну то вам Бог суддя. poor


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz