Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 10 » Скіпальський: якби я був радником президента Росії...
22:54
Скіпальський: якби я був радником президента Росії...

Колишній заступник голови СБУ Олександр СКІПАЛЬСЬКИЙ вважає передчасними наміри Росії внести зміни до оборонної доктрини, які, зокрема, передбачають більш жорстку реакцію РФ у разі агресії на адресу росіян, які перебувають поза територією країни.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час круглого столу на тему «Чи можлива війна між Україною і Росією».

«Я вважаю, що ухвалення цього закону, якщо б я був радником Президента Росії, передчасне. Так само, як і були передчасними заяви Росії про те, що вона рятує російське населення в Південній Осетії», - сказав О.СКІПАЛЬСЬКИЙ, додавши при цьому, що в останньому разі логічніше було б з боку Росії заявити про проведення миротворчої операції.

На його думку, ухвалення цих змін до закону може призвести до загострення ситуації.

Разом з тим він упевнений, що пропоновані новації «мають пропагандистський характер. Я їх оцінюю як передчасні...”.

У свою чергу голова міжнародного фонду Національної і міжнародної безпеки при Держдумі Росії Леонід ШЕРШНЬОВ висловив переконання, що необхідність ухвалення даних змін обумовлена тим, що російська сторона не виключає «можливості повторення агресії з боку Грузії». Бо, як переконаний Л.ШЕРШНЬОВ, на сьогоднішній день Грузія змогла відновити, «зокрема не без допомоги України», свої втрати, яких вона зазнала під час торішньої кампанії.

«Ухвалення закону відразу після війни з Грузією, очевидно, має на увазі повтор можливої агресії... Якщо перенести з огляду на Україну може трапитися так, що сама Україна попросить Росію використовувати їх збройні сили для допомоги, зокрема, в Криму», - сказав Л.ШЕРШНЬОВ. При цьому він пояснив, що за інформацією, що є у нього, сьогодні на Кримському півострові існують певні проблеми з кримськотатарським населенням, яке, знову таки за його даними, «навіть озброюється».

У контексті сказаного Л.ШЕРШНЬОВ допустив, що «українська влада може не справитися» у разі виникнення конфлікту.

УНІАН


: 886 | : Петро_ЛИСЕНКО | : Скіпальський, СБУ | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz