Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 31 » Скiльки можна дурити українцiв?! Вiдкритий лист лiдеру об’єднаної опозицiї Арсенiю Яценюку
21:29
Скiльки можна дурити українцiв?! Вiдкритий лист лiдеру об’єднаної опозицiї Арсенiю Яценюку
Шановний Арсенiю Петровичу!

Хочу висловити як небайдужа людина свої мiркування щодо сьогоднiшньої виборчої кампанiї.

По–перше. Я зрозумiв, що Роман Зварич уже вступив у партiю «Фронт змiн». Цей пройдисвiт у 2006 р. як мажоритарник обдурив усiх виборцiв нашого виборчого округу, тобто всiх гуцулiв Прикарпаття.

З’явився в нас як член НРУ i прихильник КУН, цi полiтичнi органiзацiї забезпечили йому трiумфальну перемогу. Активiсти обiйшли всi оселi прикарпатцiв i зумiли переконати їх. Крiм того, ми вiдстояли його в судах, коли опоненти вiд влади, якi представляли СДПУ(о), намагалися з надуманих причин зняти його кандидатуру з реєстрацiї та ще й повiсити на нього вбивство його опонента, що сталося напередоднi виборiв.

Брехун Р. Зварич обiцяв вiдкрити в Косовi постiйно дiючу громадську приймальню нардепа, посприяти вирiшенню проблем виборцiв, зокрема, нашого мiстечка, освiтян, медикiв, i ще в нашому виборчому окрузi повинна була виходити газета «Зваричiвка». А найголовнiше — вiн публiчно заявив: «Я ваш округ не покину нiколи!» Виборцi повiрили цим обiцянкам i потягнулися до нього, як до Бога.

А сталося навпаки. Прийом виборцiв вiдбувся один раз на початку каденцiї. Всi документи були переданi нардепу Зваричу. Пiсля короткої паузи Р. Зварич заявив, що з його авто в Києвi було викрадено дипломат iз документами. На цьому робота громадської приймальнi припинилася.

А далi Р. Зварич без усiляких пояснень удруге покинув лави НРУ, перестав вiдповiдати на дзвiнки свого помiчника. Цим самим отримав кличку «партiйного гастролера».

Хочу застерегти вас: якщо прiзвище Зварича з’явиться в списках «ОО», то вона втратить багато голосiв, зокрема в нашому окрузi, а що стосується мажоритарної частини, то це питання вiдкрите.

По–друге.

Працюючи членом усiх виборчих кампанiй iз 1990 р., я вважаю вашу передвиборчу кампанiю на даний час хибною. Про це свiдчить ваша згода йти на вибори єдиним списком пiд дахом партiї «Батькiвщина». Це ваша велика помилка. Цим рiшенням «ФЗ» похоронений у зародку, а шкода. Трансляцiя на всiх каналах ТБ на тлi лозунгу «За Батькiвщину», тобто за партiю Ю. В. Т., явно вас компрометує. А ричання п. Турчинова «Банду геть!», «Тiмошенко — волю!», а що далi???

Виникає запитання, чим займалися пп. Турчинов i Кожем’якiн, коли очолювали СБУ, чи, можливо, змiнився склад банди? Цi особи у свiй час мали всю повноту влади, де результат? Не зрозумiло, на яких засадах Ю. В. Т. вважається єдиним правильним лiдером опозицiї?

Я нiкому не бажаю тюрми, але за те, що 40% нардепiв вiд БЮТ стали «тушками» i розв’язали руки режиму Януковича, за це вона повинна нести полiтичну вiдповiдальнiсть. Потрiбно чiтко пояснити українському народовi, що корисного вона зробила для України, i не потрiбно лiпити з неї образ лiдера української нацiї, оскiльки акторських здiбностей i патологiчної жадоби до влади для цього замало.

Крiм того всього, усiм набридло слухати скиглення пп. Власенка, Соболєва, Бондаренка, Яворiвського, Пашинського i примкнулого до них Андрiя Пишного. Цим людям, i не тiльки їм, вдалося, облити брудом українського Президента В. Ющенка, звинувативши його в тих грiхах, якi вчинила Ю. Тимошенко. В. Ющенко увiйшов у iсторiю країни як демократ i будiвничий української нацiї та Української держави, а яворiвськi i Ко пiдуть у небуття.

Пане Арсенiю, ви взяли на себе величезну вiдповiдальнiсть перед українським народом, i не будьте наївним, що ця днiпропетровська партiйно–комсомольська братiя дасть вам змогу привести до ВР нацiонально свiдомих i фахових українцiв.

Щасти вам!

Василь БРАТІВНИК, вiйськовий пенсiонер, член Спiлки офiцерiв України
Косiв, Прикарпаття


Україна молода

: 702 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz