Офіційні сайти відомств
» 2010 » Квітень » 7 » Симетрична відповідь на позбавлення Бандери звання Героя України
21:10
Симетрична відповідь на позбавлення Бандери звання Героя України
До Донецького окружного апеляційного суду подано заяву про скасування та визнання недійсним Указу Президента України В.Ющенка про присвоєння звання "Герой України" Олексію Бересту, який підняв червоний прапор над Рейхстагом.

6 квітня 2010 року голова Луганської обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Дмитро Снєгирьов подав до Донецького окружного апеляційного суду позовну заяву про скасування та визнання недійсним Указу Президента України В.Ющенка від 06 травня 2005 року про присвоєння звання "Герой України" Олексію Бересту, який 30 квітня 1945 року підняв червоний прапор над Рейхстагом.

Зокрема у заяві Дмитра Снєгирьова йдеться: "Присвоєння звання "Герой України" О.Бересту є протиправним на тій підставі, що О.Берест не є громадянином України, бо помер у 1970 році у м. Ростов-на-Дону (РФ). Згідно рішення колегії суддів Донецького окружного Апеляційного суду від 2 квітня 2010 р. під головуванням К. Абдукадирової за позовом В.Оленевича встановлено, що "Особи, які померли до 1991 року, не можуть бути громадянами України".

Таким чином, Указ Президента України В.Ющенка від 06.05.2005, про присвоєння звання "Герой України", О.Бересту, який не є громадянином України, є протиправним та незаконним актом, який підлягає скасуванню у судовому порядку, тому що звання "Герой України" може отримати виключно громадянин України.

Сподіваюся на задоволення судом моїх позовних вимог, оскільки обґрунтування мого позову базується на тих самих аргументах, що їх наводив у своєму позові п. В.Оленцевич у справі нагородження С.Бандери. Суд не наважиться застосувати подвійні стандарти щодо розгляду по суті двох ідентичних справ". Коментуючи подання позовної заяви, Дмитро Снєгирьов зазначив:

"Принагідно хочу заявити, що не маю жодних претензій чи пересторог до особистості самого О.Береста. Але, оскільки суд створив прецендент, ухваливши відповідне рішення щодо скасування звання "Герой України" Степану Бандері, вважаю що закон має бути одним для усіх, незважаючи на те, чи подобається це якійсь частині суспільства, чи ні. Закон порушити не можна, можна лише самим розбитися об нього. Можливо, це примусить владу хоча би напередодні 9 травня, коли масово роздаються державні нагороди, замислитися над цією тезою".

МАЙДАН: 846 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz