Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 7 » Щодо розгляду в судах справ із захисту прав людини
18:50
Щодо розгляду в судах справ із захисту прав людини

Криворізьке міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса ШЕВЧЕНКА  як колективний член Української Гельсінської спілки з прав людини останнім часом опікується справами в судових та наглядових органах як на національному рівні , так і в Європейському суді з прав людини. Це захист прав на приватність, на освіту, на недоторканість житла, на громадську діяльність тощо.

            Зокрема, криворізький просвітянин голова Криворізької міської організації Спілки Офіцерів України полковник Петро ЛИСЕНКО супроводжує справу щодо встановлення батьківства загиблого офіцера-миротворця  Олега ТИХОНОВА відносно його доньки Діани  ШУБІНОЇ ( криворізька преса вже згадувала цей випадок). На наше запитання стосовно оцінки захисту прав людини з боку наглядових і судових органів у Кривому Розі Петро ЛИСЕНКО відповів: «Криворіжжя для України у цьому плані не є виключенням. Справу щодо захисту прав Діани ШУБІНОЇ національні суди різного рівня запускають по колу вже майже п’ять років. Судом ігноруються висновки судово-медичних експертів та  численні покази свідків у справі. На цей час у нас  навіть виникли побоювання стосовно можливої організації підміни генетичних зразків з метою фальсифікації та повної ліквідації доказів. До того ж,  представники судових та наглядових органів виконують вимоги навіть не відповідача, а … третьої особи,  і їх поведінка шкодить не тільки авторитету судової гілки влади, але й держави в цілому. На рішення суду впливають не аргументи сторін та надані докази, а якісь невидимі, я б сказав, тіньові чинники. У даному випадку держава не захищає права дитини офіцера, який загинув,  виконуючи завдання цієї держави. Звичайно, про це не будуть мовчати ані Українська Гельсінська спілка , ані Спілка Офіцерів України,  бо ця справа є нині показовою щодо суті сьогоднішньої судової і наглядової системи в Україні. Ми готуємося до розгляду цієї справи у Європейському суді з прав людини у Страсбурзі, бо надія на чесний і неупереджений розгляд на національному рівні майже згасла.»  

Просвіта - Кривий Ріг


: 1005 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz