Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 19 » Щодо представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців. ЗВЕРНЕННЯ СОУ.
19:36
Щодо представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців. ЗВЕРНЕННЯ СОУ.
ПЕРШОМУ ЗАСТУПНИКУ ГОЛОВИ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ
С.ГРІНЄВЕЦЬКОМУ

ШАНОВНИЙ СЕРГІЮ РАФАЇЛОВИЧУ !
25.04.2012р. під час нашої зустрічі у комітеті Верховної Ради України з питань Національної Безпеки і Оборони у складі (15 голів обласних організацій СОУ) одним з важливих питань щодо цивільного, демократичного контролю над Воєнною організацією держави було питання, з приводу тривалого ігнорування вимог ч.6 ст..11 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» стосовно призначення представника Уповноваженого Верховної Ради с прав людини у справах захисту прав військовослужбовців та ветеранів.
У відповідності до ч.6 ст.11 зазначеного закону, «Для здійснення контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина у сфері національної безпеки і оборони правоохоронної діяльності затверджується представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців. Призначення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і затвердження його представника у справах захисту прав військовослужбовців та звільнення їх з посад здійснюються в порядку, встановленому Законом України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».
Закон ухвалений 19.06.2003р. і до сьогодні зазначена вимога не виконується.
Відповіді на зазначене питання ми не отримали.
Як відомо, у відповідності до ст..85 конституції України Верховна Рада України здійснює Парламентський контроль за виконання законів України.
На підставі наведеного, керуючись ст.. 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави», прошу Вас вжити заходів для виконання ч.6 ст. 11 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» та надати відповідь у передбачений законом термін.

З повагою,

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ


: 694 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz